EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Pembenin 50 tonu

Sarı ve haki yeşilinin hakim olduğu bir sezonda yeni bir renk daha bu sene popüler olmaya hazırlanıyor: Fuşya pembesi!

Trend alarmı: Pembenin 50 tonu
Trend alarmı: Pembenin 50 tonu
Pembe rengi hangimiz sevmeyiz ki? Özellikle daha açık pastel tonlarındaki pembeleri mezuniyet gecesinden, düğün davetlerine, özel günlerimizden, günlük kombinlerimize kadar pek çok yerde kullanıyoruz. Ama pembe bu sezon aramıza iddialı bir giriş yaparak koyu tonlarından biri olan fuşya ile bizi büyülüyor.

Renk trendi beraberinde ton sür ton stilini de getiriyor ve pembeyi olabildiğince baştan aşağı pembe olacak şekilde kullanmamızı öneriyor. İster aynı rengin farklı tonları şeklinde isterseniz de birebir aynı ton olarak kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

Fuşya pembenin gücünü iki katına çıkarmak ve daha dikkat çekici bir görünüm için pembeyi kırmızı ile de çarpıştırabilirsiniz. Beyaz, siyah pembenin yanında daha sakin bir görünüm oluştursalar da bu sezon pembe olabildiğince ön planda olmak istediği için farklı renk ve desen birleşimlerinin peşindeyiz.

Özellikle oversize kazaklardan, volanlı eteklere ve hatta çanta ve botlara kadar her parçada pembeyi bulabiliyoruz. İster pembeyi her parçada kullanın isterseniz kot-beyaz tişört ikilisine fuşya pembe iddialı bir ayakkabı ile güç katın, seçim sizin!


Önceki ve Sonraki
Haberler