EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Nakış işleme

Geçtiğimiz ilkbahar ve yaz dönemi ile öne çıkan çiçek desenli parçalar bu sezon yerini tığ işlemeli çiçek detaylarına bıraktı.

Trend alarmı: Nakış işleme
Trend alarmı: Nakış işleme
Özellikle elbiselerde ilk kez karşılaştığımız işlemeli modellerin ardından bu trend jean, bluz ve son olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda da sıkça kullanıldı.

Reem Acra, Gucci, Marchesa gibi pek çok ünlü marka ve tasarımcı bu trendi transparan tül kumaşları hareketlendirmek ve boyutlandırmak için kullandılar. Ulaşılabilir markaların koleksiyonlarında da benzer kumaş üstüne işlemeli olanların yanında düz kumaş üstüne de işlenmiş alternatifler mevcut. Özellikle siyah renk üstüne işlendikleri için çok fazla göz yormayıp bir yandan cool ve trend havasını da koruyor.

Siz de bu trendi koyu renk ya da iddialı rujlarla ve kalın topuk botlarla ve çizmelerle kombinleyerek kışa uygun bir stil içinde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca özel akşamlarda ve etkinliklerde de bu tip elbiseleri daha şık aksesuarlarla tamamlayarak kullanmak mümkün. Daha spor alternatifler için botların dışında havaya göre spor ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler