EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Kısa boy topuklar

Şehrin koşturmacası arasında yüksek topuklularla günü geçirmekten yorulduysanız ama topuklu ayakkabılardan da vazgeçemiyorsanız bu trend tam size göre! “Kitten heels” olarak geçen bu kısa topuklu ayakkabılar ilkbahar/yaz dönemine damgasını vurmaya hazır!

profil
BT Ekip
09.05.2017
Trend alarmı: Kısa boy topuklar

Bir dönem oldukça trend olan hala da pek çoğumuzun vazgeçilmezleri arasında yer alan kısa kalın topuklu ayakkabılar gibi bu kısa ince topuklu ayakkabılar da hem şık olmaları hem de rahat olmaları ile gönlümüzü fethedecek gibi görünüyor.

Hala pek çok koleksiyonda ve markada kısa kalın topukluları görüyoruz ve bu kısa ince topuklulara göre daha spor bir havaları olduğu kesin. Ancak bu yeni trend bizi bu spor görünümden daha feminen bir görünüme taşıyor. Rahatlığın yanında ince ve kısa topuklu ve daha çok sivri burun şeklinde tasarlanmış bu ayakkabılar hem romantik hem seksi hem de spor kombinlerde rahatlıkla kullanılmaya müsait.

Bir nevi stilettoların daha kısa ve daha sevimli hali diye nitelendirebileceğimiz bu topukluları özellikle daha ilgi çekici renklerde ve desenlerde tercih ederek basit bir kot pantolon tişört kombini içinde hareketlendirebilirsiniz. Ya da midi boy pliseli ya da pötikareli romantik bir eteğin altına da rahatlıkla uyarlayabilirsiniz. Yazın sıcağında koştururken şıklığınızdan da ödün vermek istemiyorsanız bu ayakkabılardan şimdiden bir tane edinin! 

Önceki ve Sonraki
Haberler