EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Jort!

Moda dünyası son dönemde yeni bir trendin hızla popülerleşmesine kucak açıyor: Jort trendi! Kot şortlar artık ultra kısa, ultra yüksek belli ve kırmızı halılarda bile ünlülerin tercihleri arasına girmeye başladı bile!

profil
BT Ekip
24.05.2017
Trend alarmı: Jort!

Kot (Jean) ve şortu birleştirerek ortaya atılan bu yeni kesim parçalar ve onun beraberinde getirdiği trend aslında bize kot şortlarımızı daha şık ve feminen bir şekilde kullanarak en özel gecelerde bile kullanabileceğimizi müjdeliyor. Trendi son dönemde en iyi uygulayan isimlerden biri Kendall Jenner oldu. Cannes Film Festivali sürecinde arkası kuyruklu bluzunun altına giydiği süper mini kot şortu ile jort trendini kırmızı halıya taşımış oldu. 

Trend alarmı: Jort!

Gündüz arkadaşlarla bir kahve molası akşam ise bir yemek partisine davetliyseniz siz de Chrissy Teigen ve Emily Ratajkowski’nin stilinden ilham alabilirsiniz. Kot şortunuzu uzun çizme ve blazer bir ceketle spor bir kombinden şık bir kombine çevirmek çok kolay.

Trend alarmı: Jort!
Trend alarmı: Jort!

Miley Cyrus da bu trendi Billboard Müzik Ödülleri gecesinde sahnede uygulayarak iddialı ve gösterişli bir stil ortaya koymuştu. Hala trend olan omzu açık bir bluz ve beyaz bir şort iddialı bir festival stili olacaktır. 

Trend alarmı: Jort!

Hiçbir şey yeni değil, bildiğimiz kot şort diyebilirsiniz, ama ufak bir farkla… Onlar artık daha yüksek kesimli ve yalnızca en rahat ve spor değil en cool ve en çekici kombinlerin bir numaralı adayı! 

Trend alarmı: Jort!
Trend alarmı: Jort!
Önceki ve Sonraki
Haberler