EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Eğlenceli kotlar

Bu sezonun en sevilen ve öne çıkan trendi oldukça eğlenceli! Kot ceketler, pantolonlar artık üzerlerindeki patch denilen yamalı işlemelerle gün içinde enerjinizi yükseltmeye hazır.

Trend alarmı: Eğlenceli kotlar
Trend alarmı: Eğlenceli kotlar
Bu sezon pek çok marka hazır işlemeli parçalar ürettiği gibi aksesuar bölümlerinde paket halinde patch ve yaka iğnesi şeklindeki parçalara da yer verdi. İsterseniz bu parçaları hazır işlenmiş olarak alabilir ya da sadece aksesuarları alıp kendi ceketlerinizi kişisel zevkinize göre de şekillendirebiliyorsunuz.

NASIL KOMBİNLENİR?

Oldukça eğlenceli ve genç bir görünüme sahip bu parçaları çok daha canlı tonlarda ayakkabılarla tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabılarla daha günlük bir kombin yaratabilirsiniz. Ama siz daha cool ve trend bir görünüm istiyorsanız topuklu ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Ayrıca içinize sadece düz beyaz bir tişört giyerek bu canlı ve hareketli parçaları daha fazla öne çıkarabilirsiniz.

Sırt çantaları, mini el çantaları, çapraz askılı çantalar çok iyi alternatifler olacaktır. Makyajda da canlı renklere yer verebileceğiniz gibi saçlarınızı da daha salık ve doğal şekillerde yapabilirsiniz. Örgü modeller bu parçalarla çok güzel durabilir.

 


Önceki ve Sonraki
Haberler