EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Çiçekli tulumlar

İlkbahar-yaz döneminin gelişi ile tekrar popülerleşen çiçek deseni bu sezon yalnızca ceket pantolon takımlarını değil tulum ve salopetleri de ele geçiriyor!

profil
BT Ekip
12.05.2017
Trend alarmı: Çiçekli tulumlar

Bu mevsimde dolapların vazgeçilmez parçalarından olan, hem rahatlığı hem şıklığı ile biz kadınların hemen hemen her yere uyarlayabildiği tulumlar bu sezon oldukça revaçta.

Daha fazla tulum modeli koleksiyonlarda görüyoruz. Ancak özellikle bu sezon tulum deyince akla gelen desen çiçek deseni olacak gibi duruyor. Minik minik işlenmiş modeller, daha iri çiçekler, iri yaprak figürleri gibi desenler daha çok midi boy modellerde çok sık kullanılmış. Her ne kadar kısa şort şeklindeki tulumlar da mağazalarda yerini alsa da bu sezon tulumlar genellikle midi ya da maksi boyda olacak.

Bu tip desenli parçaları daha düz ayakkabı ve çanta seçimleri ile tamamlayabilirsiniz. Canlı renklerden kaçınmamakta fayda var. Böylelikle daha enerjisi yüksek bir kombin oluşturursunuz. Ayrıca topuklu tercih etmek de daha uzun ve ince gözükmek için faydalı olabilir. Büyük şapkalar ve maksimal küpeler de stilinizi en iyi şekilde tamamlayacaktır. 

Önceki ve Sonraki
Haberler