EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Swarovski-Nike iş birliğinin ilk ürünü satışta

Swarovski ve Nike; iş birliklerinin ilk ürünü olan ve alanında bir ilki temsil eden, retroreflektif kristallere sahip Nike Women’s Air Force 1 LXX’in lansmanını tüm dünyaya duyurdu.

Swarovski-Nike iş birliğinin ilk ürünü satışta

Yol reflektörlerinden ilham alınarak tasarlanan Nike Women’s Air Force 1 LXX; Nike için özel olarak oluşturulmuş 228’den fazla, farklı kristalle süslenmiş. Swarovski kristal parçaları, bir araya gelerek Air Force 1’in, çevresindeki ışıktan da parlak görünmesini sağlıyor.

Giydiğinizde herkesin dikkatini üstünüze çekmenizi sağlayacak olan ayakkabı, üçlü beyaz ve üçlü siyah renklerdeki etkileyici modüler örtülerle kaplanmış. Dört parçanın tümü, ürünle birlikte verilen tornavida kullanılarak tek tek veya birlikte çıkarılıp kişiselleştirilebiliyor.

Swarovski geçici CEO’su Michele Molon, bu iş birliği hakkında şunları söylüyor: “Swarovski ve Nike, beş yıldır birlikte çok beğenilen ve yenilikçi ürünler yaratıyor. Biz birbirimizin en iyi yanlarını ortaya çıkartan ve yaratıcı ortaklar arasındaki iş birliğinin iki tarafı da zirveye çıkardığını kanıtlayan harika ortaklarız.”

Nike markasının kadın ayakkabı alanındaki Kıdemli Kreatif Direktörü Marie Crow ise iş birliklerini şöyle anlatıyor: “Tüm Swarovski spor ayakkabı ortaklıklarımızda; gelişmiş tasarım, parlaklık, yansıtma ve süsleme için mümkün olanın sınırlarını keşfederken çok eğlendik. Daha canlı ve güncel bir görünüm elde etmek için bu yeni AF1’i bir üst seviyeye taşıyoruz.”

Yalnızca Nike SNKRS uygulaması aracılığıyla satılan ayakkabı, bugün piyasaya çıktı.

Önceki ve Sonraki
Haberler