EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Sonbaharda bilmeniz gereken 5 trend

2019 Sonbahar-Kış sezonunda feminen çizgiler kadar maskülen kalıplar da hayatımızda olacak. İddialı aksesuarların yıldızlaşacağı bu sezonda bilmeniz gereken 5 trendi bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
19.09.2019
Sonbaharda bilmeniz gereken 5 trend

Bu sezon deri, siyahtan toprak tonlara oldukça geniş bir renk yelpazesinde karşımıza çıkıyor. Asi ya da sofistike hemen hemen her çizgide tasarımın ana malzemesi olan deri güçlü bir duruşun kilit parçası. Bu trendi etek, elbise, pantolon gibi ana parçalar ya da eldiven ve çizme gibi tamamlayıcı parçalar ile kombinleyebilirsiniz.


2019 Sonbaharı’nda güneşli havaların ışıltısını takılarda yaşatacak, mevsimin içe dönük enerjisini ise tarotun sihri ile derinleştireceğiz. Bu sonbaharda büyüleyici tasarımlarla odak noktası olmaya hazırlanın! Kolye, küpe ya da yüzükte tercihiniz minimalist de olabilir maksimalist de... Ne olursa olsun Tarotun Sihri  ile ışıldayacağınız ve dikkat çekeceğiniz kesin! Koruyucu hamse eli gibi antik simgeler ya da  tarot motifleri stilinize derinlik katacak. 


Bu sezon aksesuarsız saç yok! Minimalist tokalar ise geride kaldı... Bohem ya da elegan tarzınız ne olursa olsun iddialı taçlar sizi bekliyor. Malzeme tercihi ise denimden inciye, kadifeden plastiğe kadar uzanıyor. 


Tek hamle ile güçlü bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu sezon da kurtarıcınız maskülen parçalar olacak. Kot pantolonuzun üzerine blazer bir ceket de alabilirsiniz, baştan aşağı maskülen bir takım da tercih edebilirsiniz. Önemli olan kolye, küpe ya da ayakkabı gibi detayları feminen tercih ederek tarzınızı dengelemek.


Yoğun günlerde ve yağışlı havalarda bile feminen duruşundan ödün vermek istemeyen kadınlar için pastel tüller bu sezon da karşımızda... Etek ya da elbisede bu trendi tercih ederken ışıltılı bir ceket ile akşam davetlerine maskülen bir palto ile toplantıya bile gidebilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler