EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Sarı camlı gözlüklerin yükselişi

Yaz döneminin gelmesi ile birlikte gözlük modellerinde ve trendlerinde de hareketlenme başladı. Geçtiğimiz yaz ortalığı kasıp kavuran renkli camlı gözlükler bu sezon da oldukça revaçta!

profil
BT Ekip
01.06.2017
Sarı camlı gözlüklerin yükselişi

Geçtiğimiz sene hemen hemen pembeden, maviye her renginin oldukça sık kullanıldığı renkli camlı daha küçük boyda camlı gözlükler, bu sezon biraz daha yön değiştirerek moda dünyasında 2017 gözlük trendlerinde bir numarayı kimseye kaptırmamaya devam ediyor.

Bu sezon geçen seneye göre daha çok sarı, hardal ve kehribar gibi renklerin egemen olduğunu görüyoruz. Sezonun hit renklerinden olan sarı böylelikle aksesuarlarda da öncü olacak gibi duruyor. Çerçevesiz modellerde, metalik çerçevelerde hemen hemen her modelde bu cam detayını görmek artık mümkün oluyor.

Sarının diğer tonları, militar yeşil, taba ve toprak tonları gibi renklerle uyum sağlamasının dışında mavi, turuncu, yeşil gibi canlı tonlarla da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem sizi daha cool hem de daha sakin gösterecektir. Sıra dışı bir tarzınız varsa özel bir gecede ya da davette bile rahatlıkla kullanarak dikkat çekici bir stil oluşturabilirsiniz!

Önceki ve Sonraki
Haberler