EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Plaj modasına yön veren 3 trend

Günlük gardırobumuzu ele geçiren hayvan desenleri, retro bir dokunuş kazanan halka detaylar ve hareketin yanı sıra çocuksuluk da katan fırfır trendi bu yıl mayolara ve bikinilere de eklendi. Bu yaza damga vuran 3 trendin öne çıktığı modelleri mercek altına aldık...

profil
BT Ekip
31.07.2019
Plaj modasına yön veren 3 trend

Bugüne kadar alışılagelmiş klasik bikini ve mayolara incelikli ve retro bir dokunuş kazandıran halka detaylar, üzerinizde aksesuar taşıyormuş hissi veriyor. Şık ve özgüvenli bir görünüm sağlayan bu trend için yapmanız gereken stilinize uygun halka genişliğini bulmak.


80’li ve 90’lı yılların geniş bacak oyuntularının ve kare yaka ince askıların geri döndüğü sezon modasında en dikkat çeken detayları leopar baskılar ve ince bantlar oluşturuyor.


2019 bikini ve mayo modası göz dolduruyor. Yeni sezon trendlerinden, bağcıklar ve iplerle tasarlanmış mayo ve bikini modelleri, oldukça şık bir görünüme sahip. 2019 yaz sezonunda sahillerde rüzgar gibi esmeye hazırlanın! Bağcıklı  ve puantiyeli tasarımlarla daha dinamik ve cool bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bikini altlarında, bikini üstlerinde ve mayolarda, ip detayının fonksiyonel ve şık avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden güzel plaj elbiseleri ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. 


Bikini altlarında, mayoların askı ve kenarlarında ve bikini üstlerinde fırfırlara bolca rastlamaya hazır olun. Fırfır detayının kendine has romantik görünümü, kullanıldığı tüm mayo ve bikinilere aynı dokunuşu kazandırıyor. Plaj görünümüze hareketin yanı sıra çocuksuluk da katacak fırfır trendi, çocukluğunuzda giydiklerinizden farklı olarak çok daha kadınsı formlarda tatil valizinizde yerini almaya hazır.


Önceki ve Sonraki
Haberler