EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Mor bir sonbahara hazır mısınız?

Kışın soğuk ve koyu renklerinin aksine bu sene sonbahar/kış sezonu çok daha canlı ve dikkat çekici bir renge teslim olmaya hazırlanıyor: Mor!

profil
BT Ekip
24.08.2017
Mor bir sonbahara hazır mısınız?

2016’da hayatını kaybeden Prince’in “Purple Rain” şarkısına ithafen Pantone’nin oluşturduğu ve ismini “Love Symbol #2” koyduğu renk bu sezon podyumlarda Giorgio Armani’den Miu Miu’ya kadar pek çok defilede karşımıza çıktı.

Özellikle aksesuarlarda yükselişe geçen rengi ton sür ton stili içerisinde kullanmak da çok trend olacak gibi görünüyor. Hem gizemli hem çarpıcı bir havası olan renk tonunu siz eğer ki daha sade bir şekilde üzerinizde taşımak istiyorsanız dış giyim ürünlerinde ya da aksesuarlarda öne çıkararak da farklı bir duruş sergileyebilirsiniz.

Yalnızca hazır giyimde değil aynı zamanda haute couture parçalarda ve gece kıyafetlerinde de mor renk oldukça fazla kullanıldı. Kışın özel davetlerde, kırmızı halılarda da bu rengi sıkça göreceğiz. Siyah, lame, gri gibi renklerle bir arada daha sade ve klasik bir görüntü oluştururken bordo, turuncu, koyu yeşil gibi renklerle de trend bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Önceki ve Sonraki
Haberler