MODA - TRENDLER

Met Gala 2019'dan saç trendleri

Yılın en görkemli moda etkinliği olan Met Gala bir kez daha trendlerin belirlendiği gece olarak kayıtlara geçti. Bu yılın teması olan Camp: Fashion Notes dolayısıyla abartının sınır tanımadığı gecede saçlar yine çok iddialıydı. İşte önümüzdeki döneme damga vuracak saç trendleri…

profil
BT Ekip
07.05.2019
Met Gala 2019'dan saç trendleri

Fotoğraflar: Getty Images Turkey

Mavi, mor, pembe ve çok daha fazlası… 2019 yılı trendleri arasında yer alan pastel renkli saçlar Met Gala’da da başroldeydi. Farklı renkte saçları karakterinize uygun bir kesim ile kullanarak ister asi ister romantik görünmek mümkün.


Kusursuz Barbie imajıyla en dikkat çeken isimlerin başında gelen Kacey Musgraves Barbie’nin dönüşünü müjdeledi. Bele kadar uzanan hacimli sarı saçların modası asla geçmiyor. 


Yıl 2019 da olsa klasik referanslar yine karşımızda. Kabarık saçlar, taçlar ve aksesuarlar ile süsleniyor... Masaldan fırlamış görünümlere hazır olun. 


Saç aksesuarından çok saçı görünmez kılan ve kostümün bir parçası haline gelen parıltılı başlıklar gecenin en orijinal trendlerinden biriydi. Ömümüzdeki aylarda gözümüz bu başlıklara iyice alışacak gibi…


Her ne kadar karnaval esintili görünüm bu yılın temasından kaynaklansa da gördüğü ilgiye bakarak yeni bir akım başlattığını söyleyebiliriz.  Bu yaz davetlerde tek başına dev bir şovu yöneten saçlara hazır olun!


Taçlar, yapraklar, yıldızlar ve çok daha fazlası ile tanrıçalar aramızda! Önümüzdeki aylar görkemli aksesuarların dönemi... 


Gecenin tüm ihtişamı bir yana sadeliğin iddiası diğer yana... Stil ikonu Bella Hadid ile gecenin hafızalara kazınan kısa ve modern saç modeli, önümüzdeki dönem yükselişini sürdürmeye devam edecek. 


Önceki ve Sonraki
Haberler