MODA - ÜNLÜLER

Met Gala gecesinin çiftleri

Met Gala 2019 gecesi göz kamaştıran tasarımlar kadar birbiriyle uyumlu giyinen mutlu çiftlerin geçidine de sahne oldu. Gecenin en çok dikkat çeken çiftlerini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
07.05.2019
Met Gala gecesinin çiftleri

Gecenin en sofistike görünümlerinden birine imza atan Gisele Bündchen Dior, Tom Brady ise Tom Ford tercih etti.


Salma Hayek’in iş adamı olan Fransız eşi François-Henri Pinault geçtiğimiz haftalarda Notre Dame katedrali yangını sonrasına rekor bir bağışta bulunarak basında yer almıştı. Çift bu renkli gecede Gucci’den giyinmeyi tercih etti.


Swizz Beatz ve Alicia Keys çifti de geceye takım görünümünde hazırlanan çiftlerden. Yeşil tonlarda giyinen çiftin giysileri Carolina Herrera imzalı.


Jennifer Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez gecenin en çok dikkat çeken çiftlerindendi.  Jennifer Lopez’in elbisesi Versace imzalı.


Her ikisi de Ralph Lauren imzalı giyinen genç çift oldukça zarif görünüyordu.


Geceye sevgilisi Jamie Foxx ile katılan Katie Holmes sevgilisi kadar modacı arkadaşı Zac Posen ile de görüntülendi. Katie Holmes'un elbisesi de Zac Posen imzalı. 


Gecenin en dikkat çeken çiftlerinden olan Cole Sprouse ve Lili Reinhart rengarenk görünümüyle beğeni topladı.


Stil ikonu Kim Kardashian yine gecenin en çok dikkat çeken isimleri arasındaydı. Mugler tasarımı elbisesi ile iddialı bir görünüm sergileyen Kardashian'ı Kanye West klasik tarzı ile dengeledi. 


Yeni evli çift birbirlerini bütünleyen bir Louis Vuitton takım tercih etti.


Adeta bir balo görünümü sergileyen çift arasında Benedict Cumberbatch bir adım öne geçti; takımı Labassa Woolfe imzalı.


Miley Cyrus ve Liam Hemsworth çifti Yves Saint Laurent imzasıyla hazırlamdı. Hem sofistike hem de enerjik bir görünüm sergilediler.


Gecenin en sade isimlerinden olan Mary ve Kate Olsen kardeşler, kendi markalarını taşıdı. 


Önceki ve Sonraki
Haberler