EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Kırmızı halının yeni trendi

Sokak stilinde olduğu kadar kırmızı halı stilleri de her daim değişen trendlerin ve stillerin aynası oluyor. Bu senenin kırmızı halı stili ise uzun kollar!

Kırmızı halının yeni trendi
Kırmızı halının yeni trendi
Ünlü isimler kırmızı halıda birbirlerinden farklı stillerini ve özel tasarım kıyafetlerini yarıştırsalar da aslında belirli dönemlerde çoğunun takip ettiği bir stil ya da çizgi olabiliyor.

Bir zamanların straplez uzun elbise modası yerini geçtiğimiz yıllarda tek omuz elbiselere bırakmıştı. Yarım omuz detaylar, tek omuz açık parçalar, halter kesim üstler gibi çeşitli asimetrik kesimler hemen hemen her ünlü tarafından denenmişti.

Bu sene ise Altın Küre’den Müzik Ödülleri Gecesi’ne kadar pek çok önemli törende karşılaştığımız trend uzun kollu kıyafetler oldu. Dantel, pul, payet işlemeli kolu tamamen saran transparan tül kollar, bilek kısmında kol ağzı genişleyen kollar, uç kısımları yere kadar uzayan yarasa kollar gibi çeşitli kesimlerde elbiseler ortaya çıktı.

Ünlüler ise bu modeldeki kıyafetlerin içinde kendilerini çok daha özgüvenli ve güçlü kadınlar olarak hissettiklerini söylüyor.

Siz de daha gizemli ve şık, güçlü bir etki yaratmak istiyorsanız özel günlerinizde bu tip parçalara şans verebilirsiniz. Ayrıca formundan memnun olmadığınız kol ve omuz yapınız varsa, spora da pek vakit bulamadıysanız bu elbiseler sizin için aradığınız parçalar olabilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler