EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Disko çağı yeniden başladı!

Bu sene moda dünyası disko çağını yaşamaya hazırlanıyor!

Disko çağı yeniden başladı!
Disko çağı yeniden başladı!
90’lardan esinlenerek geçtiğimiz sezon Saint Laurent’nin çıkardığı koleksiyonun ardından pek çok marka disko esintili parçalara yer vermeye başladı.

Peki bu trendin kilit parçaları neler? 

Pullu, payetli ya da sim işlemeli hemen hemen pek çok parça bulunuyor. Ceketler, bluzlar, etekler ya da ayakkabılar bu sezon parıl parıl parlıyor. Saint Laurent’nin stilinde olduğu kadar belki günlük hayatta üst üste farklı işlemeli parçaları tercih edemesek de tek bir parça ile trendi yakalamak mümkün.

Özellikle gece şıklığı yaratırken bu tip parçalar bu sezon kurtarıcı olabilir. Günlük stilde ise bu iddialı ve gösterişli parçaları spor parçalarla kombinlemek en iyi seçenek olacaktır. Kot ceketler, pantolonlar, sneakerlar, tişörtler gibi en spor parçalarınızı iddialı bir parça ile bir araya getirerek o abartılı görünümü de kırmış olursunuz.

Özellikle etek ve elbiselerde karşımıza çıkan bu trendi kış aylarında da sweatshirt, büyük beden kazaklar ve botlarla kullanarak yine mevsime uygun farklı ve trend bir görünüm yaratabilirsiniz. Eğer özel bir akşam için biraz daha şık bir seçenek arıyorsanız da farklı trend parçaları bir arada kullanarak daha iddialı bir göz makyajı ile tamamlayabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler