EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Bu kış her yer kadife

Bu sezon dört bir yanı saran kadife parçaları her türlü stilinize rahatlıkla uyarlayabilirsiniz. Nasıl kombinlerim sorunuzun cevabı ise bu yazının devamında!

profil
BT Ekip
06.12.2017
Bu kış her yer kadife

Kendi kendine şıklığı yansıtan kadife kumaşı, bu sezon elbiselerden ayakkabılara kadar tüm parçalarda yer alıyor.

Gece stillerinde kadife parçalar oldukça trend ve feminen bir hava yaratıyor. Düz bir kadife elbiseyi sade aksesuarlarla kombinleyerek abartısız bir gece şıklığı elde edebilirsiniz. Daha çok ilgi çekmek için daha iddialı aksesuarlar seçebilirsiniz. Bu noktada tek dikkat etmeniz gereken, frapan bir görüntüden uzak durmak. Örneğin dikkat çekici bir kolye taktıysanız diğer aksesuarlarda olabildiğince sade parçalar seçmeye gayret edin.

Günlük kombinlerde kadife

Sade günlük stilinize kadife bir parça ekleyerek çaba harcamadan şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Bir kot pantolonun üstüne düz kadife bir üst bile giydiğinizde, kombininiz çok daha feminen ve şık olabilir. Kadifeyi kıyafetinizde tercih etmiyorsanız aynı etkiyi kadife bir ayakkabı veya çanta ile yakalayabilirsiniz.

Son olarak, kadife trendinin en sıra dışı ve güzel yanı spor kombinlerde de yer alması. Kapşonlu sweatshirtler, kadife taytlar ve kadife spor ayakkabıları spor ve salaş bir kombinde bile oldukça şık ve havalı bir etki yaratıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler