EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Baharın trend rengi: Neon yeşili

Bu bahar her yeri yeşilin farklı tonları saracak ama özellikle de neon yeşili! 1-4 Şubat tarihlerinde gerçekleşen Kopenhag Moda Haftası; hem defilelerde, hem de sokak stillerinde neon yeşilinin gelişinin habercisi gibiydi

Baharın trend rengi: Neon yeşili

Son günlerde biraz mağaza gezme imkanınız olduysa hemen her markanın vitrininde ya da reyonlarında neon yeşil parçalar dikkatinizi çekmiştir. Bundan da anlaşılacağı üzere önümüzdeki günlerin trendi neon yeşili olacak.

Aslında bu trendin gümbür gümbür gelişini, 1-4 Şubat tarihlerinde gerçekleşen Kopenhag Moda bizzat gördük. 2022 sonbahar/kış kreasyonlarının görücüye çıktığı moda haftası süresince hem Saks Potts gibi markaların defileleri, hem de bu defileleri izlemeye gidenlerin sunduğu sokak şıklığı gösterdi ki, önümüzdeki günlerde her yeri yeşilin ama özellikle neon yeşilin farklı tonları saracak.

Neon yeşili, tamamen bu rengin kullanıldığı kıyafetlerde, ayakkabılarda, atkılarda olduğu gibi bir yüzük ya da küpe gibi aksesuarlarda ve bir ayakkabının tabanı gibi küçük ayrıntılarda da karşımıza çıkacak.

Aslında geçtiğimiz yaz da özellikle aksesuarlarda kendisini göstermeye başlayan ve 90’lardan günümüze ışınlanmış gibi görünen bu trend, çok yakında herkesi etkisi altına almaya başlayacak gibi görünüyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler