EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

5 adımda süet trendi

Moda dünyası bu kez bir kumaş parçasının peşinde. Karşınızda yeni sezonun trend kumaşı: Süet!

profil
BT Ekip
15.06.2015
5 adımda süet trendi
Moda dünyasında her zaman da bir model, bir parça trend olmaz. Bazen yeni bir kumaş trendi sarar sarmalar bizi ve gördüğümüz hemen hemen her parçayı almak isteriz. İşte son zamanların trendi süet parçalar da böyle. Süet ceketler, paltolar, gömlekler, bluzlar, etekler ve pantolonlar… Süetten hazırlanmış aklınıza gelebilecek her şey kısacası…

Özellikle süet etekler en popular parçaların başında geliyor. Genelde toprak tonlarında, taba tonlarında olduğu için kot gömleklerle, beyaz,  siyah ya da limon sarısı üstlerle kombinlenebilir. Taba tonlarına en yakışan renklerden biri şüphesiz pudra pembesi.

5 adımda süet trendi

Süet parçaları farklı kumaş ve renklerle kombineleyebileceğiniz gibi, yine süet parçalarla da tamamlayabilirsiniz. Alt ve üst parçaların tonunu farklı seçmek de bir yöntem. Püskül modasını daha önce konuşmuştuk . Özellikle süet parçalarda kullanılan püskül detayları favorilerimizden.

5 adımda süet trendi

Ayrıca bu süet parçaların belki de en güzel yanı yaz-kışve özellikle bahar dönemlerinde kullanabilecek olmamız. Pardesüler ve ceketler tam baharlık, etekleri ise ister yazın giyin ister kışın çorapla kombinleyin.

5 adımda süet trendi
5 adımda süet trendi
5 adımda süet trendi

Leopar deseni süet parçalara çok yakışıyor. Süetin spor ve bohem havasını daha seksi ve feminen bir parçayla dengelemiş oluyorsunuz böylece.

5 adımda süet trendi

Biraz daha aykırı bir tarz elde etmek isteyenler ise kırmızı ve yeşilin cazibesini kullanabilirler. Bu sezon mutlaka güderi bir parça, bir etek ya da bluz dolabınıza atın. Markaların vitrinlerinde hala oldukça kullanışlı parçalar  var.

Önceki ve Sonraki
Haberler