EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Zara ile Khloe Kardashian'ın markası Good American güçlerini birleştirdi

Khloe Kardashian’ın kurduğu jean markası Good American ile Zara’nın birlikte çıkardığı jean koleksiyonu, geniş beden aralığında modellerden oluşuyor. Precious Lee’nin de aralarında bulunduğu ünlü modeller tarafından tanıtılan koleksiyonda şekillendirici siluetler de yer alıyor

Zara ile Khloe Kardashian'ın markası Good American güçlerini birleştirdi

Khloe Kardashian'ın sahibi olduğuGood American markası, küresel moda markası Zara'yla ilk iş birliğine imza attı. 5 Mayıs'ta piyasaya sürülen ortak jean koleksiyonu; jean markası Good American’ın moda dünyasına daha fazla kapsayıcılık getirme misyonuyla Zara'nın modayı ileriye taşıyan trendleri sürdürülebilirlikle harmanlama misyonunu buluşturuyor.

İki markanın birlikte hazırladığı jean koleksiyonunda esnek ve şekillendirici siluetlerde modeller yer alıyor. Koleksiyondaki parçalar arasında jean bir tulum, ekstra bol bir jean ve düğmeli bir kot bluz yer alıyor.

Good American X Zara koleksiyonunun tanıtım kampanyası için ise ünlü modeller Precious Lee, Georgia Palmer, Devyn Garcia, Quannah Chasinghorse, Luca Biggs, Eden Joi ve Kayako Higuchi objektif karşısına geçti.

Geniş bir beden aralığında sunulan koleksiyondaki parçaların fiyatları 35,90 ile 99,90 dolar arasında değişiyor. Koleksiyon Zara mağazalarında ve online olarak satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler