EN ÇOK
OKUNAN

Yönetmen Piotr Stoklosa’nın kadrajındaki ilk Türk takı markası

Fransız yönetmen Piotr Stoklasa, mücevher markası Kısmet By Milka’nın 'aslan' yüzük tasarımını hikayeleştiren özel bir çekim gerçekleştirdi. Böylece, ilk kez bir Türk markasıyla da bir araya gelmiş oldu.

Milka Karaağaçlı’nın Madonna, Naomi Watts, Britney Spears, Anne Hathaway gibi dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği mücevher markası Kısmet By Milka; Dior, Chanel gibi moda devlerinin vazgeçemediği Fransız yönetmen Piotr Stoklosa ile başarılı bir çalışmayı hayata geçirdi. 

Aslan yüzüğünün çizim aşamasından, tasarım aşaması ve ardından gerçeğe dönüşme sürecinin hikayeselleştirildiği çekimde yüzük, içinde barındırdığı maneviyat derinliğiyle, marka hikayesinin başarısına gönderme yapıyor. Innerland Koleksiyonu’na ait parça; aslanın, alnında yer alan damlası ile göz alıcılığını vurguluyor. Markanın kurucusu Milka Karaağaçlı’nın İstanbul’da bulunan merkez ofisinde ve tasarım odasında başlayan yolculuk, kısaca, bir tasarımın ham halden somut hale geçişinin aşamalarını gösteriyor.

Milka Karaağaçlı, “Tasarım yolculuğuma ışık tutan bu özel filmi, Fransız yönetmen Piotr Stoklosa ile çekmenin tarifsiz bir mutluluğunu yaşıyorum. Dünyanın tanınmış moda markalarının peşinden koştuğu Stoklosa’nın ilk kez bir Türk markasıyla bir araya gelmesi oldukça heyecan verici… Minimalist olarak başladığım serüvenimle manevi anlamda da benim için özel bir yeri olan aslan yüzüğün yolculuğuna şahit olmanın değeri ise paha biçilmezdi. Harika anları yansıttığımız filmimizin izleyenlere ilham vermesini diliyorum’’ diyor.

Yönetmen Piotr Stoklosa’nın kadrajındaki ilk Türk takı markası
Yönetmen Piotr Stoklosa’nın kadrajındaki ilk Türk takı markası
profil
BT Ekip
15.09.2021
Önceki ve Sonraki
Haberler