EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Yıldız isimler Virgil Abloh için podyuma çıktı

Off White, kreatif direktörü Virgil Abloh’un geçtiğimiz Kasım'da hayatını kaybetmesinin ardından ilk defilesini, 28 Şubat Pazartesi günü Paris Moda Haftası’nın açılışında yaptı. Off White defilesinde genç modellerin yanı sıra Cindy Crawford, Naomi Campbell ve Helena Christensen gibi efsanevi isimler de podyuma çıktı

Yıldız isimler Virgil Abloh için podyuma çıktı

Pazartesi günü Paris Moda Haftası’nı başlatan Off-White, son kretaif direktörü Virgil Abloh’un geçtiğimiz yıl Kasım ayında beklenmedik bir şekilde ölmesinin ardından ilk defilesini gerçekleştirdi.

‘Dünya Uzay Gemisi’ adı verilen defile alanı, üzerinde Abloh’un ünlü sözlerinden biri olan ‘Her şeyi sorgula’ yazan bayraklarla süslenmiş sade beyaz bir odaydı ve ortasında devasa bir avize yer alıyordu.

Uzun zamandır beklenen ve tüm gözlerin üzerine çevrildiği defilede podyumda Naomi Campbell, Cindy Crawford, Kaia Gerber, Kendall Jenner, Karlie Kloss, Amber Valletta, Serena Williams, Gigi ve Bella Hadid gibi birçok ünlü ve efsanevi isim çıktı. Defilenin ünlü konuklar arasında ise hamile Rihanna ve erkek arkadaşı A $ AP Rocky, Pharrell Williams, Carla Bruni, Luka Sabbat, Taylor Hill vardı.

Off White, bu defile için bir TikTok hesabı açtı ve uygulamayla hayranlarına, gösteriyi birden fazla kamera açısından izleme seçeneği sundu. Defilede markanın, Abloh’un mirasından yararlanacağı bir yol haritasına sahip olduğu dikkat çekti. Abloh’un yerine tek bir kişinin getirilmesi yerine kolektif bir ekibin markaya hizmet edeceği söyleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler