EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Victoria's SecretxMary Katrantzou iş birliği geliyor

Desenlerin kraliçesi olarak bilinen Londralı moda tasarımcısı Mary Katrantzou, dünyanın önde gelen iç çamaşırı markası, Victoria’s Secret ile çok özel bir iş birliğine imza atıyor.

profil
BT Ekip
05.10.2018
Victoria's SecretxMary Katrantzou iş birliği geliyor

Tasarım dünyasındaki 10 yılını geride bırakan Mary Katrantzou, Victoria's Secret ile birlikte özel bir kapsül koleksiyon hazırlıyor.

Koleksiyondan parçalar bu yıl New York'ta gerçekleşecek özel şovda sunulacak. Mary Katrantzou bu iş birliğini şu sözlerle anlatıyor: “Victoria’s Secret’ta her şey, kadınların kendilerine güvenmelerini ve daha güçlü hissetmelerini sağlamak ve bunu yaparken de giydiği şeylerle eğlenebilme imkânı yaratmak üzere tasarlanıyor. Bu iş birliği de eğlenceli ve iddialı olacak.”

Bu iş birliği Victoria’s Secret’ın lüks moda markalarıyla yaptığı iş birliklerinin ikincisi olurken, Katrantzou 2018 Victoria’s Secret defilesi için de bir seçki hazırlıyor. Victoria’s Secret x Mary Katrantzou kapsül koleksiyonu, hem yılın en büyük defilesi olan Victoria’s Secret defilesinde sergilenecek hem de Türkiye’de dahil olmak üzere dünyada seçili Victoria’s Secret mağazalarında yer alacak. 

Marka, geçtiğimiz yıl Balmain ile bir kapsül koleksiyon sunmuştu.

Önceki ve Sonraki
Haberler