MODA - TASARIMCILAR

Victoria Beckham’ın Mango için hazırladığı koleksiyon 23 Nisan’da satışa çıkıyor

Adını taşıyan hazır giyim markasıyla büyük başarı yakalayan Victoria Beckham, şimdi de Mango için hazırladığı koleksiyonla gündemde. 23 Nisan’da satışa sunulacak olan koleksiyon, iki markanın paylaştığı ortak değerler olan stil, kalite ve feminenliğe atıfta bulunuyor

profil
BT Ekip
05.04.2024
Victoria Beckham’ın Mango için hazırladığı koleksiyon 23 Nisan’da satışa çıkıyor

Kendi adını taşıyan markası giyilebilir rahatlık ve sofistike parçalar ile özdeşleşen tasarımcı Victoria Beckham, Mango için tasarladığı ve 23 Nisan 2024 tarihinden itibaren satışa sunulacak kapsül koleksiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Klasik İngiliz lüksünün, Victoria Beckham'ın kusursuz stilinin ve Mango'nun çağdaş tasarımın anlayışının mükemmel bir karışımı olan bu iş birliği, Mango tarihinde ikonik bir an olarak öne çıkıyor ve iki markanın paylaştığı ortak değerler olan stil, kalite ve feminenliğe atıfta bulunuyor.

Hassas terzilik, feminen elbiseler ve çok yönlü trikoların yer aldığı koleksiyonda, sezonun olmazsa olmaz parçaları haline gelecek dikkat çekici çantalar, aksesuarlar ve ayakkabılar da yer alacak.

Mango'nun 40. yıldönümü için hazırlanan ve SIMONMILLER, Camille Charrière ve Pernille Teisbaek gibi diğer marka, sanatçı ve içerik üreticileriyle yapılan bir dizi iş birliğinin en yenisi olan Victoria Beckham x Mango kapsül koleksiyonu, tüm Mango topluluğuna yönelik gerçek, cesur ve ilham verici bir kutlamayı yansıtacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler