EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Uniqlo ile Marni’den ortak koleksiyon geliyor

Uniqlo’nun İtalyan lüks markası Marni ile iş birliğinden doğan LifeWear konseptli koleksiyon; kadınlar ve erkekler için hazırlanan günlük giyim parçalarından oluşuyor. Koleksiyon, 19 Mayıs’ta satışa sunulacak

Uniqlo ile Marni’den ortak koleksiyon geliyor

Uniqlo ile İtalyan lüks markası Marni, Uniqlo'nun LifeWear konsepti altında bir koleksiyon çıkarmak için bir iş birliğine imza attı.19 Mayıs'ta piyasaya sürülecek olan koleksiyonda, Marni'nin imza stili ile Uniqlo'nun akıllı tasarımı ve teknik uzmanlığını bir araya getirilerek hem erkekler, hem de kadınlar için tasarlanan günlük giyim parçaları yer alacak.

Koleksiyonda kadınlar için; koza siluetli Blocktech ceket, pijama, balon etek ve kolsuz bluz da dahil olmak üzere dokuz ürün yer alıyor. Erkekler için ise özel dikim ceketler ve bir de parkanın aralarında yer aldığı 10 parça hazırlandı.

Koleksiyonda Marni'nin kimliği, özellikle bu iş birliği için tasarlanmış pop tarzı grafikler ve şemsiye görünümüyle kendini gösteriyor.

Fast Retailing'in grup üst düzey yöneticisi ve Uniqlo Ar-Ge başkanı Yukihiro Katsuta, yayınlanan basın bülteninde “Marni ile yaptığımız bu iş birliğiyle, herkesin giyinmenin keyfini yaşayabileceği yeni bir dönem ve yeni bir sezon için bir koleksiyon oluşturmaktan gurur duyuyoruz” dedi. Katsuta sözlerine şöyle devam etti: “Marni'nin yaratıcı canlılığıyla aşılanmış, basit, yüksek kaliteli, işlevsel ve ayrıntılı Uniqlo giyim felsefesi; cesur ve yenilikçi LifeWear'ı doğurdu. Bireysel karakter ve duyguyu olumlu bir şekilde vurgulayan bu temel LifeWear koleksiyonunu gerçekleştirebildiğimiz için çok mutluyum.”

Önceki ve Sonraki
Haberler