EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Türk markası Normaillot, Sports Illustrated defilesine katıldı

Merve Mısırlı’nın kurduğu Normaillot, Sports Illustrated’in geçtiğimiz günlerde Miami’de gerçekleştirilen defilesine sekiz look’uyla katıldı. Defilede, Normaillot’un yanı sıra Skims, Zimmerman, Frankie’s Bikinis ve Agua Bendita gibi dünyaca ünlü markalar da vardı

Türk markası Normaillot, Sports Illustrated defilesine katıldı

1954 yılından beri var olan ve ABD’nin en çok okunan dergisi Sports Illustrated’in her yıl ses getiren defilesi, bu yıl 14 Temmuz Perşembe günü Miami, Florida’da Miami Swim Week kapsamında gerçekleşti.

Skims, Zimmerman, Frankie’s Bikinis ve Agua Bendita gibi dünyaca ünlü markaların yer aldığı defileye Türkiye’den Normaillot; SS22 So This is Love koleksiyonundan sekiz farklı look ile defileye katıldı.

Tüm vücut tiplerinin, her yaştan kadının ve hamilelerin de dahil olduğu, bir bütünlüğü simgeleyen bu muhteşem defile için casting ve fitting’lere aylar öncesinden çalışıldı.

Modeller arasında yer alan Katie Austin, defilede parlak gümüş ve çiçek desenli uzun kollu iki farklı Normaillot look ile yürüdü. Nicole Williams English ise defilenin kapanışını Normaillot siyah bikinisiyle gerçekleştirdi. Nicole’a podyumda, ünlü Amerikan futbolcusu eşi Larry English de eşlik etti ve çift ilk çocuklarını beklediklerini duyurdu.

Normaillot İlkbahar/Yaz 2022 ‘So Thpis is Love’ koleksiyonu, moda dünyasında ezberleri bozan cesur kesimleri ve yaratıcı tasarımları ile dikkat çekiyor. 3D çiçek motif ve desenleri merkezde tutan farklılığı, pembenin en sofistike tonları ile buluşan parlak kumaşları, iddialı kırmızılar ve siyahlar ile tasarlanmış

koleksiyonu ile Normaillot; bu yazın en güçlü siluetlerini oluşturuyor. Türk moda tasarım markası Normaillot kurucu ve kreatif direktörü Merve Mısırlı, yeni koleksiyonunda çiçeklere duyduğu tutkudan ilham alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler