EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Bu sandaletlerin birinde çanta, birinde Bulldog var

Alman markası MCM ile Crocs’un birlikte hazırladığı sandalet koleksiyonu, iki modelden oluşuyor. Modellerden birinin üst kısmını, çıkarılıp takılabilen mini bir çanta, diğerini ise Bulldog kafası süslüyor

Bu sandaletlerin birinde çanta, birinde Bulldog var

Alman lüks moda evi MCM, klasik sandaletlerinin iki yeni versiyonu için küresel ayakkabı markası Crocs ile iş birliği yaptı. Her iki markanın ikonik unsurlarını bir araya getiren yeni ürün, MCM'nin geçmişinden ve bugününden ilham alıyor. Yeni bir fonksiyonel ayakkabı kategorisine giren ilk siluette, sandaletin üst kısmını mini bir MCM imzalı bel çantasının süslediği görülüyor. Çanta istendiği zaman çıkarılıp takılabiliyor. MCM'nin klasik donanımıyla tamamlanan bu ilk siluet, 24 ayar altın kaplama Jibbitz tılsımlara sahip.

Bulldog motifli ikinci sandalet ise canlı neon sarısı ve siyah renkte mevcut. Donanım detayları arasında klasik MCM zincir kayışın yanı sıra bir köpek tasması ve gümüş takılar yer alıyor. Crocs'un klasik sandalet tasarımını MCM'nin imzası olan Visetos Monogram ile birleştiren MCM x Crocs koleksiyonu, MCM'in web sitesinde ve belirli mağazalarda satılıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler