EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Snoopy, Champion erkeklerinin kıyafetlerini süslüyor

Peanuts çizgi romanının dünyaca ünlü karakteri Snoopy, Champion markasının erkekler için hazırladığı yeni koleksiyonun kahramanı oldu

Snoopy, Champion erkeklerinin kıyafetlerini süslüyor

Çizgi roman Peanuts; Charlie Brown, Woodstock ve Snoopy karakterlerinin Lacoste, Cath Kidston, Young Soles, Levi's ve Land's End koleksiyonlarında yer almasıyla son yıllarda birçok iş birliğine ilham kaynağı oldu.

Spor giyim markası Champion son olarak da, özgün stillerini Peanuts grafikleriyle harmanlayan eğlenceli bir koleksiyon çıkardı. Erkek giyim tasarımcısı Todd Snyder tarafından tasarlanan Champion x Peanuts isimli koleksiyonda, üzerinde Peanut's’ın kahnamanıv Snoopy’yi basketbol ve futbol oynarken gösteren kapüşonlular, sweatler ve tişörtler bulunuyor.

Koleksiyon; mercan pembesi, açık yeşil ve deniz mavisi seçeneklerinin yanı sıra soluk siyah, antik gri ve beyazdan oluşan yumuşak bir renk paletinde hazırlanmış ve tüm parçalar, Champion markasının imzasıyla tamamlanmış.

Champion x Peanuts koleksiyonu, Championstore.com web sitesinde ve belirli mağazalarda 40 ila 110 pound arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler