EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Tiffany&Co.’nun Botanica koleksiyonunu Gal Gadot tanıtıyor

Ünlü oyuncu Gal Gadot, Tiffany & Co.’nun yeniz Botanica Koleksiyonu’nun tanıtım kampanyasının yüzü oldu. Gadot kampanyada, koleksiyonda yer alan birbirinden değerli mücevherlerle objektif karşısına geçti

Tiffany&Co.’nun Botanica koleksiyonunu Gal Gadot tanıtıyor

Tiffany & Co., modaevinin mücevher portföyünün zirvesi olan Botanica: Blue Book 2022 koleksiyonunu, ünlü oyuncu Gal Gadot'un başrolde olduğu bir kampanyayla tanıtıyor. Kampanya için çekilen fotoğrafta Gadot, beş benzersiz tasarıma dönüşebilen karahindiba esintili elmas kolyenin yanı sıra yine dönüştürülebilir bir orkide broş, bir elmas ve safir bir kolye de dahil olmak üzere koleksiyondan önemli parçaları tanıtıyor.

Gal Gadot, kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada “Yeni Blue Book yüksek mücevher kampanyasının bir parçası olmaktan inanılmaz derecede onur duyuyorum ve bu heyecan verici ve dönüştürücü dönemde markanın en saygın mücevher koleksiyonunu temsil edebildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum” dedi.

Gadot'un yer aldığı kampanya, Tiffany & Co.’nun ünlü oyuncuyla ilk iş birliğini temsil ediyor. Gadot kampanyada, yeni Blue Book tasarımlarına ek olarak, ikonik Bird on a Rock broşu ve Fleurage bileziği de dahil olmak üzere Jean Schlumberger'in Botanica'da yer alan başyapıtlarından birkaçını da takıyor. Tiffany & Co. zanaatkarlarının ilk kez hayata geçirdiği zarif bir eser olan Fleurage bileklik, Jean Schlumberger'in bir zamanlar efsanevi Tiffany Diamond için düşündüğü bir tasarımın taslağına dayanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler