MODA - TASARIMCILAR

Phoebe Philo’dan konfor vadeden yastık atkı

Lüks moda tasarımcısı Phoebe Philo, boyunluk ya da seyahat yastığına benzeyen 2.000 dolarlık kabarık atkı tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Siyah ve krem renk seçenekleri bulunan yastık atkı, her ne kadar fazlasıyla yadırgansa da neredeyse tükenmek üzere

profil
BT Ekip
26.03.2024
Phoebe Philo’dan konfor vadeden yastık atkı

İngiliz tasarımcı Phoebe Philo'nun kendi adını taşıyan ilk koleksiyonu, geçtiğimiz Ekim ayında görücüye çıktı ve takipçileri, yüksek fiyatlar nedeniyle ciddi bir şok yaşadı. Philo, şimdi de takipçilerini bir kez daha şaşırttı.

İlk koleksiyonda 19.000 dolarlık pullu bir elbise ve 8.500 dolarlık siyah bir çanta bulunan Phoebe Philo'nun geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni koleksiyonunda ise yastığı andıran 2.000 dolarlık dikkatlere çekti.

Londra merkezli 51 yaşındaki moda ikonu, gizli zenginliğin ve sessiz lüksün zirvesi olan bir çizgi yarattı. Ancak bu, X'teki (eski adıyla Twitter) moda takipçilerini Philo’nun pahalı tasarımlarıyla dalga geçmekten alıkoymadı.

‘Anatomy of a Fall’ filminde rol alan Sandra Huller’in tanıttığı atkı, her ne kadar fazlasıyla yadırgansa da neredeyse tükenmek üzere. Atkının siyah ve krem renk seçenekleri bulunuyor.

Markanın web sitesinin açıklamasına göre atkı, 'tam oturması için omuzların üzerine giyilmek üzere tasarlandı' ve 'elastik yapısı konforu en üst düzeye çıkarıyor.' Phoebe Philo, atkı ile 'dokunsal, süper yumuşak, yıkanmış bir yüzey' vadediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler