MODA - ÜNLÜLER

Longines saatlerinin yeni yüzü Barbara Palvin oldu

Güzel model Barbara Palvin, lüks saat markası Longines’in marka elçileri arasına katıldı. Palvin, markanın Mini Dolce Vita saati için çekilen kampanya fotoğraflarında güzelliğine gözler önüne seriyor

profil
BT Ekip
26.03.2024
Longines saatlerinin yeni yüzü Barbara Palvin oldu

Dünyaca ünlü model Barbara Palvin, lüks saat markası Longines'in yeni marka elçisi olarak seçildi. Palvin böylelikle, Jennifer Lawrence gibi markanın zarafetini ve prestijini temsil eden saygın isimler arasına katılmış oldu.

Sektör devlerinden Sports Illustrated'ın Swimsuit Issue’nun kapağında yer alan ve Victoria's Secret gibi dev markalarla çalışan Barbara Palvin, Longines'in estetik değerlerini yansıtan bir model olarak öne çıkıyor.

Longines'in Mini DolceVita saatini sergileyen çekici fotoğraflarda Palvin, zarafet ve erişilebilirliğin mükemmel kombinasyonunu sunuyor. Bir karede, güzel model, saatin zamansız çekiciliğini papyonlu bir elbiseyle tamamlıyor. Diğer bir karede ise Palvin, Mini DolceVita'nın cazibesini siyah kolsuz bir elbiseyle vurguluyor, bu da saatin şıklığını ön plana çıkarıyor.

Bu iş birliği, ünlü modelin moda dünyasındaki konumunu daha da güçlendiriyor. Longines'in zarafet elçisi Barbara Palvin’in markaya yeni bir soluk getirmesi bekleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler