EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Özel haber: Anya Taylor-Joy'un elbisesi nasıl tasarlandı?

78. Altın Küre ödüllerinde, En İyi Mini Dizi seçilen The Queen's Gambit'teki performansı ile Mini Dizi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Anya Taylor-Joy'un elbisesi gecenin en çok konuşulan kostümü oldu. Dior ekibinin notlarıyla bu ikonik elbisenin yapım aşamaları Türkiye'de sadece Buseterimcomtr'de!

profil
BT Ekip
02.03.2021
Özel haber: Anya Taylor-Joy'un elbisesi nasıl tasarlandı?

Pandemi nedeniyle 78 yıllık tarihinde ilk kez dijital olarak gerçekleştirilen Golden Globes gecesine kimi adaylar ev haliyle katılırken kimileri de sıra dışı kostümler seçerek hayal kırıklığı yarattı. Gecenin akıllarda kalan görünümü ise En İyi Mini Dizi seçilen The Queen's Gambit'teki performansı ile Mini Dizi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Anya Taylor-Joy'un taşıdığı Dior Haute Couture etiketli elbise oldu...


3 Dior terzisinin 300 saatlik bir çalışmayla ortaya çıkardığı bu muazzam elbisenin üst kısmının tasarımında, Sonbahar-Kış 2018-2019 Haute Couture Koleksiyonu’ndaki 17 numaralı görünümden ilham alındı.


Pelerin kullanımı ile fark yaratan bu elbisenin tasarım aşamalarını Dior ekibi Türkiye'de yalnızca Buseterimcomtr ile paylaştı... Aşağıdaki görselleri takip edebilirsiniz.

Bonus: Dior İlkbahar-Yaz 2021 Haute Couture


Önceki ve Sonraki
Haberler