EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

NBA X Louis Vuitton koleksiyonu, basket ruhunu kutluyor

NBA ile Louis Vuitton iş birliğinden doğan koleksiyonların üçüncüsü geçtiğimiz günlerde görücüye çıktı. Üçüncü NBA X Louis Vuitton koleksiyonu, seyahatten ilham alıyor ve takım ruhu, meydan okuma aşkı, dostluk ve evrensellik gibi mesajlar içeren basketbol değerlerini kutluyor

NBA X Louis Vuitton koleksiyonu, basket ruhunu kutluyor

Louis Vuitton, NBA (Ulusal Basketbol Birliği) ile iş birliğine devam ediyor. İlki 2020 yılında Virgil Abloh’un himayesinde lanse edilen koleksiyon, seyahatten ilham aldığı üçüncü sezonunu sunuyor. Valize adanan bu yeni edisyon, Virgil Abloh’un Maison için yarattığı tüm parçalara yansıttığı takım ruhu, meydan okuma aşkı, dostluk ve evrensellik mesajlarını içeren basketbol değerlerini kutlamaya devam ediyor.

Christopher sırt çantası, ikonik Keepall 55, Dopp Kit ve Pocket Organizer’a bu sezon; her ikisi de ilk kez NBA renklerinde giyinmiş, sekiz saat saklama alanına sahip çanta ile imza Malle Courrier ekleniyor. Monogram kabartmalı elektrik mavisi Taurillon deriden üretilen tüm tasarımlar, NBA logo renklerini taşıyan yeni büyük boy basketbol şeklinde bir LV imzası sergiliyor.

İkonik motiflerin ustaca yenilendiği koleksiyonda, Keepall’un bir tarafında ünlü NBA kupasına göndermede bulunan altın zincir ve metal detaylar da içeren basketbol ağı beliriyor. Parçalar, LV x NBA serisinin orijinal ruhunu koruyarak, sezonun tüm siluetlerini yeniden keşfediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler