EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Miu&Miu'dan kişiye özel ayakkabılar

Miu Miu, yenilenen Sloane Street mağazasını kutlamak amacıyla başlattığı kişiselleştirme projesini Türkiye’ye de taşıyor ve iki zamansız Miu Miu ayakkabı tasarımını, markanın imzası haline gelen taşlı topuklar ve çok sayıda renk ve kumaş kombinasyonuyla özelleştirme fırsatı sunuyor.

profil
BT Ekip
26.04.2019
Miu&Miu'dan kişiye özel ayakkabılar

Bu özel Miu Miu deneyimi kapsamında biri hafif yuvarlatılmış, diğeri sivri burunlu olmak üzere iki klasik dekolte ayakkabı seçeneği bulunuyor. 

En az 23 kumaş ve renk kombinasyonuyla kaplı kalıplarda sunulan üst yüz seçenekleri arasında gök mavisi, orkide pembesi, gelincik pembesi veya siyah süet; yavruağzı, fuşya, kırmızı veya mor devekuşu; krem, siyah, güvercin grisi, gök mavisi, pudra veya lacivert saten; beyaz, siyah, pudra, pembe, gök mavisi veya lacivert rugan ve doğal piton derisinden oluşan bir renk paleti bulunuyor. 

Ayakkabının üst yüz stili belirlendikten sonra, aynı derecede çeşitlilik içeren gümüş ve altın renkli taşlarla süslü topuklar tamamlanıyor. Farklı renklerdeki taşların ışıltılı kombinasyonu topuklara tek tek işleniyor. 

Müşteriler mağazada ipek astarlı özel kutularda sunulan ayakkabıları mıknatıslarla önden deneyimleyerek, kendi istedikleri varyasyonları yaratabiliyorlar. 

Kişiselleştirilmiş ayakkabılar sipariş tarihinden altı hafta sonra teslim ediliyor. 

22-28 Nisan tarihleri arasında İstinye Park mağazasında ve 29 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında ise Zorlu Center mağazasında bu hizmete ulaşmak mümkün. 

Önceki ve Sonraki
Haberler