EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Met Gala'da bu yıl bizi neler bekliyor?

Yılın en büyük moda etkinliklerinden MET Gala için geri sayım başladı. Gala bu yıl eşsiz, yenilikçi ve biraz da çılgın tasarımlarıyla Comme des Garçons markasının yaratıcısı Japon Rei Kawakubo’yu onurlandırıyor.

Met Gala'da bu yıl bizi neler bekliyor?
Met Gala'da bu yıl bizi neler bekliyor?
Şaşalı, sıra dışı, avangart, şaşırtıcı… Bu kelimeler Comme des Garçons markasını tanımlamak için sadece birkaç örnek. 1970’lerde ilk adımlarını attığı günden beri Rei Kawakubo vizyonuyla her şovunda izleyenleri şaşırtmayı başardı.

İşlevsellik tanımıyla oynayan, geleneksel kalıpların dışına çıkan modaevi bu yıl New York Metropolitan Museum of Art tarafından özel bir sergiyle anılıyor. Serginin açılışı ise 1 Mayıs’ta birçok ünlü ismin katılımıyla Met Gala’da gerçekleşecek. Met Gala Yves Saint Laurent’den sonra ilk kez yaşayan bir tasarımcı adına böyle bir sergi düzenliyor.

Tema Commes Des Garçons olunca gecede ünlü isimlerin giyecekleri kıyafetler de bir hayli merak uyandırıyor. Hayal gücünün sınırsız olduğu bu gecede karşılaşabileceklerinize ipucu vermesi için öne çıkan Commes Des Garçons tasarımlarını derledik.

Sizce en sıra dışı ünlü kim olacak?


Önceki ve Sonraki
Haberler