EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Ay, Yengeç burcunda başlıyoruz haftaya… Aile konularımız önem taşıyor. Vatan, millet, çocuklarımız ve bu konular önde olacak. Merkür retrodan çıkıyor ve düz hareketine geçiyor. Ay düğümleri ise artık bir buçuk yıl boyunca Aslan- Kova hattındalar. Kadersel olarak bir takım değişimlerin içerisindeyiz. Bu hafta yine hareketli ve vurgulu bir süreçteyiz.

profil
Dolunay Karaca
01.05.2017
Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu hafta güzel bir hafta sizler için… Öncelikli olarak ev ve aile konularınız vurgu kazanıyor. Maneviyatınız güçleniyor ve sevdiğinizi sevildiğinizi hissediyorsunuz. Merkür düz hareketine geçmek üzere iletişim ve haberleşme konularımız daha rahat akacak bu haftadan itibaren. En azından zorluk çektiğimiz konular bir yandan yumuşama yaşayacak diyebiliriz. Uranüs ve Merkür arasında güçlü bir kavuşum var gökyüzünde. İkisi birlikte Satürn’den destek alarak pek çok şeyin hallolacağının müjdesini veriyorlar. Küslük veya dargınlıklar varsa bitebilir. Çalışma koşullarınızda düzelmeler yaşayabilirsiniz. Her zaman olumsuzluklardan retro hareketlerden bahsedilmez. Arada bu tarz güzelliklerden de bahsetmek lazım; aşk konularınıza baktığımda ise bu konuda da düzelmeler yaşayacaksınız. Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşça kalın. 

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya olumlu ve güzel giriş yapıyor olacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle aranızda müthiş bir çekim söz konusu ilişkiniz güçleniyor ve beraberliğiniz daha da keyifli hale geliyor. Mayıs ayı sizler için genel anlamda aşk için uygun etkiler barındırıyor zaten. Hafta başında aile temaları ve ev konularınız öne çıkacak ve hafta sonunda yeniden flörtler, hobiler, kişisel zevkleriniz bunlarla ilgilenmek gerekecek. Merkür’ün düz hareketine dönmesiyle iletişim sorunlarınız hallolacak, anlaşmazlık yaşadığınız kişilerle aranız yumuşayacak. Ay düğümlerinin Aslan- Kova hattına geçiş yapması kariyer ve ev konularında değişime sürükleyebilir. Kendinize iyi bakın, burcunuzda oluşan iyi enerjilerle keyiflenin ve sevgiyle kalın. 

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bu hafta yönetici gezegeniniz Merkür düz hareketine geçiyor. Bir süredir retrodaydı ve artık Koç burcunda ileri hareketine başladı. Ev ve aile konularında olumlu gelişmelere vesile olacak bu sizler için. Bunun dışında hafta başında para ile ilgili konular gündeminizde olurken mevcut işinizde ilerlemeler kaydedebileceksiniz. Hafta ortasında ise iletişim yönünüz ve kardeşleriniz ile ilgili olaylara tanıklık edeceksiniz. Evet Merkür’ün düz harekete geçmesi ilişki yönünden de rahatlamanıza vesile oluyor. Sevdiğiniz kişiyle aranızda daha önceden oluşan bir gerilim varsa ılımanlaştığını göreceksiniz. Yalnız olan İkizler ise bir aşk ilişkisine başlayacakları fırsatlar yakalayabilirler. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, güzel bir haftaya başlıyoruz hep beraber. Merkür düz hareketine geçiş yapıyor ve burcunuzun yöneticisi Ay da sizinle… Haftanın başında kendinize olan güveniniz artarken birçok problemi çözmek için fırsatlarınız olacak. Elinizi taşın altına koyabilecek ve o gücü kendinizde hissedeceksiniz. Sosyal çevrenizde aranılan ve sevilen bir kişi olduğunuz vurgulanacak. Haftanın ortası ve sonlarına doğru maddi kazanç kapıları ve parasal konularda ilerlemeye çalışacak, yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili gelişmeler yaşayacaksınız. Sizi daraltan sıkan şeylerden kurtulmak isteyeceksiniz. Bu hafta her şeye sil baştan da diyebilirsiniz kim bilir. Aşk hayatınızda ise karşıt eviniz Oğlak burcunun yöneticisi Satürn geri harekette hala dolayısıyla tam bir netlik söz konusu değil henüz. Nihai kararlar almamalı ve dikkatli olmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, sizler için manevi duyguların öne çıkacağı bir hafta oluyor. Özellikle haftanın başlarında kendinizi yorgun ve depresif hissedebilirsiniz. Ay ve Plüton arasında bir gergin açı oluşuyor, sizi manipüle eden konulardan uzaklaşmalı ve baskı yaratan durumlardan kaçmalısınız. Haftanın ortası ve sonlarına doğru çok daha keyifli hissedecek ve yaşadıklarınızdan ders çıkarıp önünüze bakabileceksiniz. Bu süreçte sizi üzen yıpratan şeylerden tamamen sıyrılın ve set çekin. Bu her şey olabilir, bir arkadaş, bir iş veya bir sevgili…. Meyve veren ağaç taşlandığı için sevgili Aslanlar bunları yaşamanız gayet normal… Aşk konularında ve iş konularında sosyal çevrenizden destekler var. Ay düğümlerinin sizin burcunuza geçmesi size olumlu ve sağlam adımlar attıracak. Merkür’ün düz harekete geçmesi ise para konularında atılımlarınızı gerçek kılmaya başlayacak. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, sosyal çevrenizde yaratıcılığınız artarken çeşitli işler ve koşuşturmalar da devreye giriyor. Dernek, kuruluş, organizasyonlar sizi cezbediyor. Burcunuzun yöneticisi Merkür’ün düz hareketine başlaması sizi olumlu yönde etkileyecek. Yapmak istediklerinizi Eylül ayına kadar gerçekleştirmeli ve önünüze çıkan fırsatları kaçırmamalısınız. Gücü içinizde hissetmeli ve kalbinizi ferah tutmalısınız sevgili Başaklar. Hafta ortası ve sonlarına doğru maneviyat, yoga, meditasyon gibi içe yönelim tekniklerini denemek isteyebilir ve bilinçaltınızda bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kendi kendinize kalmak ve düşünmek için kendinize zaman ayırmayı unutmayın. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya iş konularınızla başlangıç yapıyorsunuz. Toplantılar ve koşturmalar ön planda bir takım ailevi sorunlardan ötürü yarım kalan işleriniz varsa onları tamamlamak sizler için iyi olacaktır. Hafta ortasında sosyal ortamlara girebileceğiniz ve hedeflerinizi büyütebileceğiniz durumlar söz konusu yeni insanlarla tanışırken onlardan etkilenecek ve fikirlerine değer vereceksiniz. Merkür’ün düz harekete geçmesi ile içinize attığınız içinizde biriktirdiğiniz sıkıntılardan artık kurtulmak için kolları sıvayacak ve kötü bir alışkanlığınız var ise buna veda etmek için fırsat yakalayacaksınız. Aşk hayatınıza baktığımda burada Uranüs ve Merkür kavuşumu devam ediyor. İkili ilişkilerde geri dönüşler, geri adımlar atmak, eski bir sevgiliyle yeniden bir araya gelmek, eski mevzuları açmak gibi durumlar olabilir. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bir şeyleri değiştirmek veya dönüştürmek için çok güçlü etkiler altındasınız. Uzak yerler, eğitim hayatınız, yüksek lisans, uluslararası ilişkiler konularında ve hukuk konularında adımlar atarken haftanın ortasında işlerinizde ilerleme kaydediyor olacaksınız. Ay’ın bazı açıları zorlayıcı olsa da güneş ve Plüton arasındaki uyumlu açı sizi düştüğünüz yerden kaldıracak. İkili ilişki konusunda da şanslı bir süreçten geçiyorsunuz. Hafta boyunca sevdiğiniz kişiyle beraber sosyal arkadaş çevrelerinizde bulunabilir keyifli vakit geçirebilirsiniz. Merkür’ün düz harekete geçmesi size arkadaş çevrenizde sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacaktır. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, vergi kredi veya borç gibi ödemeler canınızı sıkabilir fakat bunu şaşırtıcı bir şekilde atlatabilir ve bir anda her şeyin yoluna girdiğine tanıklık edebilirsiniz. Sanki bir melek gelmiş ve size dokunmuş gibi bir hissiyat yaşayacaksınız. Merkür’ün düz harekete geçmesiyle biraz rahatlayabilir ve yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda önünüze çıkan engelleri yıkmak için içinizde bir güç olacak ve yeniden ayağa kalkabileceksiniz. Annenizle ilgili bir sağlık sorunu varsa düzeldiğini öğrenebilirsiniz. Hafta sonuna doğru seyahat planları yapabilir ve küçük kaçamaklar için valizinizi toplayabilirsiniz. Sağlıkla kalın, güzel bir hafta olsun sizler için.

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, haftaya biraz şaşırtıcı biraz sıra dışı ve birazda bunaltıcı başlamış olabilirsiniz. En sevdiğimiz insan bazen bizi en çok kıran insan olabiliyor. Ne demişler düşmanını uzakta arama, uzakta ki seni ne yapsın yakınında ara… Yanındakilere iyi bak… Evet bu geçici bir süreç elbette bazı sıkıntılarımız illa ki oluyor ara ara, fakat ay güzel açılar alıyor daha sonra haftanın ortaları ve bitiminde daha iyiye adım atacaksınız. Ortaklaşa para konuları, kazançlar veya yeni iş tekliflerine hazırlıklı olun. Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber hukuki alanda bir ilerleme yaşayabilir, alamadığınız paranızı alabilirsiniz. Hayata bakış açınız daha felsefi ve geniş çerçeveli olabilir bu dönemde. Güzel bir hafta olsun, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, günlük rutin ve sıkıcı işler siz göre değil belki her şey bazen üstünüze üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz. Sağlık konularınıza dikkat etmeli ve kontrollerinizi yaptırmalısınız. Yeni bir haftaya başlarken çalıştığınız yerde bir takım pürüzler canınızı sıkabilir. Hafta ortası ve sonlarına doğru aşk hayatınız canlanıyor. Sevdiğiniz kişi güçlü bir insan karakteri sağlam ve pek çok şeyi atlatmış bir yapıda onun bu şekilde duruşu sizi de motive ediyor ve bu anlamda birlikteliğinize her daim ışık saçıyor. Evinizle ve ailenizle olmaktan keyif alacaksınız. Bu hafta ayrıca Merkür’ün düz harekete dönmesi sizin borçlarınızı rahat ödemenize vesile olacak. Ortaklaşa işler vurgu kazanacak. Ay düğümleri ise Aslan- Kova hattında artık; bazı konularda bırakma dağılma ve kopma yaşayabilir, eskiden değer vermediğiniz konulara daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. Sevgiyle kalın, hoşça kalın…

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, hobileriniz, keyif aldığınız şeylerden para kazanma isteğiniz artıyor. Bunun için bir çıkış yolu bulmaya çalışıyor gibisiniz fakat aynı zamanda her yerden de kıstırılmış durumdasınız.  Olsun siz hayalini kurmaya devam edin. Ben inanıyorum ki bir gün olacak mutlaka sevgili Balıklar… Bu hafta yaratıcılığınız ön plana çıkarken karşıt burcunuz Başak burcunun yöneticisi Merkür’ün düz harekete geçmesi pek tabii sizi rahatlattı ve nefes aldırmaya başladı. Düzensiz giden sorun çıkaran şeyler yavaş yavaş azalacak. Sevdiğiniz kişiyle daha kaliteli zaman geçirmenize vesile olacak. Haftanın sonlarına doğru bir evcil hayvan edinme fikri bir anda tekerrür edebilir sizlerde. Merhamet duygularınız ağır basıyor. Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşça kalın…

Haftalık burç yorumları (1-7 Mayıs)
Önceki ve Sonraki
Haberler