EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Mansur Gavriel hazır giyim sektörüne giriyor

Rachel Mansur ve Floriana Gavriel’in tasarımlarını üstlendiği ünlü aksesuar markası Mansur Gavriel, hazır giyim sektörüne giriyor. İtalyan kalitesiyle ön plana çıkan büzgülü çantaları ve kısa topuk ayakkabılarından sonra moda sektörüne kesin bir giriş yapmaya hazırlanan marka ilk koleksiyonu Eylül 2017’de tanıtacak.

profil
BT Ekip
31.01.2017
Mansur Gavriel hazır giyim sektörüne giriyor

Mansur Gavriel, çanta ve ayakkabılarından sonra hazır giyim koleksiyonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İlk koleksiyonunu önümüzdeki sonbahar döneminde tanıtmaya hazırlanan markanın, bu nedenle Şubat ayında düzenlenecek olan New York Moda Haftası’na katılmaması bekleniyor.

Aksesuar ürünlerinden gençlere hitap eden bir minimalizm atmosferi sunan marka, bu tarzı hazır giyim ürünlerinde de devam ettirecek. 2012 yılında kurulan markanın kısa zamanda dünyaca ünlü bir aksesuar devi haline gelmesi, yeni koleksiyonlarının da yüksek ilgi göreceğini gösteriyor.

Gigi Hadid, Reese Witherspoon ve Miranda Kerr gibi isimlerin favorisi olan Mansur Gavriel, moda dünyasında “it girl”lerin markası olarak ön plana çıkmaktansa düşük bir profil izlemeyi tercih ediyor. Marka, resmi Instagram sayfasında hiçbir zaman ünlü müşterilerinin Mansur Gavriel ürünleri kullanırken çekilmiş paparazzi görsellerine yer vermedi. 

Önceki ve Sonraki
Haberler