EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Manola Blahnik’in şatafatı Birkenstock’un rahatlığıyla buluştu

Lüks ayakkabı markası Manolo Blahnik’in karakteristik süslemeleri, Alman markası Birkenstock’un günlük konforuyla buluştu. İki markanın iş birliğiyle doğan kapsül koleksiyon, rahatlığı ve şatafatı bir arada sunuyor

Manola Blahnik’in şatafatı Birkenstock’un rahatlığıyla buluştu

‘Birkenstock for Manolo Blahnik’ koleksiyonu, klasik Birkenstock stillerini Blahnik’in muhteşem tasarım süslemeleriyle buluşturuyor. Koleksiyonun ilk parçaları 24 Mart’ta piyasaya çıkacak, Haziran ayında da yeni stiller içeren ikinci sürümü tüketiciyle buluşturulacak. Koleksiyonun haftaya piyasaya çıkacak olan ilk sürümünde; tokaları kristallerle süslenmiş, fuşya ve mavi renklerdeki kadife Birkenstock Arizona sandaletin üç stilinin yanı sıra siyah deri Birkenstock Boston terliğinin yine kristallerle süslenmiş kadife ve deri versiyonları yer alıyor.Koleksiyondaki tüm parçalar,  geleneksel Manolo Blahnik tasarımına uygun olarak özel puantiyeli ayakkabı kutusunda ve özel toz torbasında paketlenecek.

İş birliği hakkında konuşan Manolo Blahnik, şunları söyledi: “Birkenstock terlikler çok eskiden beri gardırobumun ayrılmaz parçalarından. Uzun yıllardır çok severek giyiyoruk. Manolo Blahnik estetiğini Birkenstock’un günlük konforuyla birleştirmek tek kelimeyle harika!”

Manola Blahnik’in yeğeni ve markanın CEO’su olan Kristina Blahnik, ise iş birliğiyle ilgili şöyle konuştu: “Birkenstock, hem bizim gibi köklü bir marka, hem de temel tasarım değerlerini paylaşıyor. Bunu yeni Manolo Blahnik for Birkenstock koleksiyonunda hayata geçirmek bir zevkti. Değerli olmak ve zevk almak için hazırlanmış zamansız, yüksek kaliteli tasarımlar yaratmak için yola çıktık ve sonuçtan oldukça memnunumuz.”

Birkenstock CEO’su Oliver Reicher ise şunları ekledi: “Rakipsiz işçiliğiyle uzun süredir ayakkabı yapımında çıtayı belirleyen Manolo Blahnik ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, tasarımlarımızı Manolo Blahnik’in zarafetiyle birleştiren benzersiz bir koleksiyon.”

Kapsül koleksiyonun ilk sürümü, 24 Mart’tan itibaren Manolo Blahnik lokasyonlarında, web sitesinde, 1774.com’da ve dünya çapındaki diğer seçkin perakendecilerde satın alınabilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler