EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Lacoste’tan Minecraft koleksiyonu

Ünlü spor giyim markası Lacoste, Minecraft ile iş birliği yaparak özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyon için Lacoste’un ikonik timsah logosu özel olarak pikselleştirildi. Koleksiyon, bugün satışa çıkıyor

Lacoste’tan Minecraft koleksiyonu

Fransız spor giyim markası Lacoste, video oyunu Minecraft ile, her iki markanın kodlarını birleştiren bir işbirliğine imza attı. Temelleri İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonu üzerine kurulu olan Lacoste x Minecraft koleksiyonu; polo gömlekler, sweatshirtler, bereler, spor sutyenler ve taytlar gibi çeşitli hazır giyim parçalarının yanı sıra Minecraft’ın pikselli grafikleriyle süslenmiş aksesuarlarıyla erkek, kadın ve çocuklar için 360 derecelik bir gardırop sunuyor.

Bu koleksiyon için Lacoste timsahı, Minecraft Creative Studio tarafından yeniden tasarlanıp pikselleştirildi. Her iki markadan oyun kavramıyla ilgili yapılan ikonik alıntılar, koleksiyonun önemli parçalarında kendine yer buluyor. Koleksiyonun yanı sıra Lacoste; oyunculara ücretsiz olarak sunulan, içinde bir tenis kortu ve plaj bulunan, Lacoste'un gerçek dünyasından ilham alan Croco Island Minecraft haritasını da tanıttı.

Lacoste x Minecraft koleksiyonu 16 Mart'tan itibaren çevrimiçi olarak ve 23 Mart’tan itibaren İngiltere mağazalarında satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler