EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği

profil
BT Ekip
29.11.2018
Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği

2016’dan bu yana her yıl lanse ettiği ‘Lockit’ bileklikleriyle UNICEF’e destek olan Louis Vuitton bu yıl gerçekleşen projede kampanya yüzü olarak Game of Thrones’un güzel oyuncusu Sophie Turner ile çalıştı. #MAKEAPROMISE kampanyasının devamı olarak yapılan iş birliği, dünyanın yardıma en muhtaç çocuklarına ulaşmak için çalışan UNICEF’e desteğin artırılmasını amaçlıyor.

İngiliz aktris Sophie Turner, Louis Vuitton for UNICEF işbirliğine destek amacıyla özel bir Silver Lockit bileklik tasarladı.  Bileklik üzerindeki dairesel tavşan motifi aynı zamanda Sophie Turner’ın dövmesinden izler taşıyor.  Kordon renklerindeki kırmızı, Çin kültüründe uğur getiren renk olarak kabul ediliyor. Saf beyaz ise bilekliğin “charm”ında yer alan tavşana atıfta bulunuyor.

Sophie Turner tarafından tasarlanan bir Silver Lockit bileklik satın alarak savaş mağdurları başta olmak üzere dünyanın pek çok bölgesindeki korunmaya muhtaç çocuklara yardım etmek için çalışan UNICEF’e katkı sağlayabilirsiniz. Silver Lockit’in 2016 yılındaki lansmanından bu yana, Louis Vuitton aracılığıyla yapılan UNICEF bağışları 5 milyon doları aştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler