EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton’un yeni mücevher koleksiyonu modern tasarımları yüksek işçilikle buluşturuyor

Louis Vuitton’un yeni LV Volt koleksiyonu; bileklik, küpe, yüzük, kolye gibi birbirinden iddialı parçalardan oluşuyor. Koleksiyonda, Louis Vuitton yüksek zanaat bilgisi, ince zevk ve zarafetle harmanlanarak modern tasarımlara sahip çeşitli dokulara yansıtılmış

Louis Vuitton’un yeni mücevher koleksiyonu modern tasarımları yüksek işçilikle buluşturuyor

Louis Vuitton Mücevher ve Saat Koleksiyonları Kreatif Direktörü Francesca Amfitheatrof tarafından tasarlanan LV Volt koleksiyonunda yeni bir dönem başlıyor. L ve V harfleri, Maison’un sevilen estetiğini yenileyerek en son kreasyonların kalbine canlı bir enerji aşılıyor.

Yeni koleksiyonun öne çıkan parçası LV Volt Upside Down Play bileklik, modern tasarımın güzelliğini eğlenceli ve ritmik bir desen ile harmanlıyor. Bilekliğin değiştirilebilir kordonu, iki grafik toka ile bağlantılarını yeniliyor. Oyuncu bir dokunuşla çözülen, sade ama eğlenceli bileklik, gündelik zarafeti yansıtan özenle seçilmiş beş renk seçeneğiyle ruh hallerine uyumlu alternatifler sunuyor. Fuşya, elektrik mavisi, koyu yeşil, siyah ve kırmızı, sarı altın ile kaplanmış iki sembolik harfi tamamlıyor. Biri yukarı diğeri aşağı yönde, her iki harfin üstünde parıldayan pırlantalar sarı ve beyaz altından oluşan parçalara yaşam veriyor. Harflerin keskin hatları, göz alıcı bileziklerin hareketli temposunu renklendiriyor.

Cinsiyet engellerini kıran göz alıcı küpeler canlandırıcı bir etki yaratırken, yüzüklerin ebatları birden fazla yüzüğü üst üste takmayı kolaylaştırıyor. Küpelerin keskin ve biçimli hatları ise siluete cesur ve modern bir görünüm ekliyor. Louis Vuitton yüksek zanaat bilgisini, ince zevk ve zarafetle harmanladığı çeşitli dokulara yansıtıyor. Altının parlaklığı, metale oyulmuş girintilerle vurgulanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler