MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton’un yeni erkek çantaları, içinde markanın en gözde çantalarını taşıyan dondurucu poşetleri andırıyor

Lüks Fransız markası Louis Vuitton’un Sonbahar/Kış 2023 erkek koleksiyonundaki Freezer Soft Trunk ve Freezer Sac Plat isimli yeni çanta modelleri büyük ilgi çekti. Şeffaf dondurucu poşetlerini andıran çantaların fiyatı, üzerlerinde resimleri bulunan LV çantaların fiyatıyla yarışıyor

Louis Vuitton’un yeni erkek çantaları, içinde markanın en gözde çantalarını taşıyan dondurucu poşetleri andırıyor

Louis Vuitton'un yeni piyasaya sürülen Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonu farklı tasarımlarla dolu. Freezer Soft Trunk, Freezer Sac Plat isimli yeni çanta modelleri de bu tasarımlardan. Plastik dondurucu poşetlerini andıran Freezer Soft Trunk ve Freezer Sac Plat, Sonbahar/Kış 2023 için hazırlanan erkek koleksiyonunun en dikkat çeken parçalarından.

Model olarak markanın Sac Plat çantalarını andıran Freezer Soft Trunk, 4000 dolarlık etiketiyle Louis Vuitton’un diğer çanta modelleriyle yarışıyor.

Freezer Soft Trunk ve Freezer Sac Plat çantaların en büyük özellikleri ise üzerlerinde markanın en sevilen çantalarının resmini taşıması. Yani Louis Vuitton'un bu yeni erkek çanta modelleri, içinde bir Louis Vuitton çanta bulunan sıradan bir şeffaf dondurucu poşetine benziyor.

Ama aldanmayın; Freezer Soft Trunk ve Freezer Sac Plat ucuz parçalar değil. Her ne kadar kitsch olsa da, çantalar aslında oldukça lüks kreasyonlar. Her iki çanta da gümüş kaplama deri, dana derisi süslemeler, üç boyutlu deri kayışlar, çift kulplar ve dış ön ceplerden oluşuyor. Daha da çılgın olanı, bu tuhaf çantaların gerçekte, üzerinde resimleri bulunan Louis Vuitton çantalarından daha pahalıya mal olması.

Freezer Soft Trunk, Louis Vuitton'un web sitesinde 3.700 dolara satılıyor, bu da sıradan bir Handle Soft Trunk ile aynı fiyat. Freezer Sac Plat ise Sac Plat PM çantadan 1.300 dolar daha fazla, 3.950 dolara satılıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog