MODA - ÜNLÜLER

Eski melekleri, Victoria’s Secret’ı The Icon kampanyasında yalnız bırakmadı

İç giyim markası Victoria's Secret, son kampanyası The Icon by Victoria's Secret’ta dünyanın en ünlü modellerini bir araya getirdi. Adut Akech, Emily Ratajkowski, Hailey Bieber, Paloma Elsesser ve Sui He gibi yeni süper modellerin yer aldığı kampanyada markanın eski ‘melek’leri Adriana Lima, Candice Swanepoel, Gisele Bündchen ve Naomi Campbell da bulunuyor

Eski melekleri, Victoria’s Secret’ı The Icon kampanyasında yalnız bırakmadı

Victoria's Secret, önümüzdeki ay başlayacak VS World Tour öncesinde, yeni The Icon by Victoria's Secret kampanyasının lansmanını yaptı. Kampanyada; Adut Akech, Emily Ratajkowski, Hailey Bieber, Paloma Elsesser ve Sui He gibi yeni süper modellerin yanı sıra Adriana Lima, Candice Swanepoel, Gisele Bündchen ve Naomi Campbell gibi markanın eski ‘melek’lerinin de yer aldığı görüldü.

Fotoğrafını Mikael Jansson'ın çektiği ve stil danışmanlığını Camilla Nickerson'ın yaptığı kampanya, yeni ve geliştirilmiş Push-Up Demi Sutyen'inin yanı sıra markanın imza logosuna sahip külotlar, slipler, bornozlar ve daha fazlasını içeren koleksiyonu tanıtıyor.

Kampanyada yer alan modellerin bir kısmı 26 Eylül'de Amazon Prime Video'da ekrana gelecek olan Victoria's Secret's World Tour'da da yer alacak.

Victoria's Secret ayrıca geçtiğimiz günlerde, Doja Cat'in VS World Tour'un başrol oyuncusu olacağını da duyurdu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog