MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton Sonbahar-Kış 2020

Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière, Sonbahar-Kış 2020 kampanyası için kendisine ilham veren 20 kadını fotoğrafladı.

profil
BT Ekip
29.07.2020
Louis Vuitton Sonbahar-Kış 2020

Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière tarafından fotoğraflanan koleksiyon çekimlerinde Léa Seydoux, Marina Foïs, Noémie Merlant, Akon Changkou, Stacy Martin, Dina Asher-Smith, Lous ve Yakuza ile Sora Choi yer aldı.


Kampanya çağdaş özgürlüğü ve her türlü cesarete açık olan saf kıyafet zevkini ifade ediyor. Kampanyada kendisine eşlik eden daimi ilham kaynakları arasında olan 20 ismi kendi özünde yansıtmak isteyen Nicolas Ghesquière aynı tutkuyu Maison’un ikonik çantaları Capucines, Twist, Pont 9 ve Dauphine ‘in eşlik ettiği stil varyasyonlarında da yansıtıyor.


Kampanyada, ‘’Since 1854’’ isimli yeni bir koleksiyon ile de tanışıyoruz. Değerli jakar üzerine Maison’un yaratıldığı yıla ithafen işlenen 1854, Maison’un ikonik Monogram çiçekleri arasına serpili olarak karşımıza çıkıyor. Louis Vuitton ruhunun zamansız parçalara damıtıldığı Dauphine, Neverfull ve Petit Noé gibi ‘’SINCE 1854’’ de gardıropların vazgeçilmezleri arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Bonus: Dior Cruise 2021


Önceki ve Sonraki
Haberler