MODA - ALIŞ - VERİŞ

Bayram çikolatası için 3 alternatif

Bayramın olmazsa olmazı çikolata için eskisinden çok daha fazla seçeneğimiz var. Gurme lezzetler arasından üç öneriyi bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
28.07.2020
Bayram çikolatası için 3 alternatif

Bayramların geleneksel ikramı kolonya ve lokumlara modern bir yorum getiren BEYMEN Kolonya & Lokum Setleri, yaz mevsimine özel tat ve aromalarla güncellendi. Baş döndüren kokusuyla büyüleyen yeni Portakal Şekerleme & Portakal Çiçeği kolonya seti, Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsuma, mutluluk veren Tarçın, bolluk ve bereketin simgesi Nar olmak üzere üç farklı seçenekteki BEYMEN Kolonya ve Lokum seti ile bayramda sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. BEYMEN Chocolate ise çikolatalı limon portakal stick’ten bitter çikolatalı portakal dilimlerine, fıstıklı bar ve drajelerden spesiyal dolgulu çikolatalara, madlen çeşitlerinden hurmalı çikolataya gramaj alternatifler ile farklı lezzetler sunuyor.


Gaziantep’in meşhur boz fıstıklarının Kahve Dünyası’nın nefis sütlü ve bitter çikolatasıyla bir araya geldiği el yapımı Roche’tan enfes dolgusuyla lezzeti katlanan Lavi’ye, çikolata kaplı lokumdan her zevke uygun spesiyal çikolatalara kadar birçok seçeneğe Kahve Dünyası mağazaları ve Kahve Dünyası online mağazasından kolayca ulaşılabiliyor. 9 Ağustos’a kadar devam edecek kampanya kapsamında da Kahve Dünyası, 100 TL ve üzeri alışverişlerde Türk kahvesi ve 200 gram Bonte, 250 TL ve üzeri alışverişlerde ise 400 gram Bonte kova, Türk kahvesi ve Kahve Dünyası kupası hediye ediyor. 


2020 Bayram Koleksiyonu’nda, Godiva’nın klasikleşmiş tatları ve sunumları öne çıkıyor. İkonik Gold serisinin bir parçasını oluşturan Gold Bayram Kutusu, markanın en gözde ürünlerinden özel pralin çikolataları bir araya getiriyor. Sade çikolata sevenlerin tercihi madlen çikolatalar Finesse Supréme kutularında yerlerini alırken fındıklı, fıstıklı, sütlü ve bitter seçenekleriyle çeşitlendirilmiş Napoliten çikolata kutuları her damak zevkine hitap ediyor. Farklı Godiva lezzetlerini buluşturan Bayram Asorti çikolata kutusu ise renkli görünümü ve zengin içeriğiyle mükemmel bir hediye alternatifi niteliği taşıyor. 


Türkiye’de kendi çikolatasını üreten ilk moda markası Vakko, katkısız ve artizan Vakko Chocolate çeşitleriyle, bayrama özel bir anlam katıyor. Vakko, Kurban Bayramı’nda sevdiklerinizi mutlu etmek için çok özel tatlardan oluşan 9 farklı hediye seti ile özel günlerimize renk katmaya devam ediyor. Farklı çeşit ve gram alternatifleri ile sunulan kofrelerde Vakko Chocalate lezzetleri yanı sıra Vakko Mum, Vakko Eşarp, Vakko Eau de Cologne ve kahve fincanları yer alıyor. Vakko Kofreleri Vakko mağazaları ve www.vakkolatelier.com ‘da satışa sunuluyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler