EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton, Pre-Fall 2022 kampanyası, tenis sahalarından ilham alıyor

Lüks Fransız markası Louis Vuitton, başrolünde Avustralyalı oyuncu Samara Weaving’in yer aldığı Pre-Fall 2022 kampanyasında, tenis kıyafetleri ve onların zarif, canlandırıcı kodlarından yararlanıyor. Kampanya; çim yeşili, gökyüzü mavisi gibi renkleriyle dikkat çekiyor

Louis Vuitton, Pre-Fall 2022 kampanyası, tenis sahalarından ilham alıyor

Louis Vuitton, dünyaca ünlü fotoğrafçı David Sims’in kadrajından, Avustralyalı aktris Samara Weaving’in başrolünde yer aldığı Pre-Fall 2022 kampanyasını sundu.

Pre-Fall 2022 koleksiyonu her biri parlak, şehirli ve sportif dokunuşa sahip birbirini takip eden bölümlerden oluşuyor. Başrolünde Avustralyalı aktris Samara Weaving’in yer aldığı koleksiyonda siluetler, çarpıcı renkler ile vurgulanıyor. Bir ilham kaynağı olarak sıklıkla karşımıza çıkan tenis kıyafetleri ve onların zarif, canlandırıcı kodları, koleksiyondaki yaratıcılığı besliyor. Damier ya da Monogram’da beliren çim yeşili, gökyüzü mavisi ve sienna; koleksiyonun anahtar renklerini oluşturuyor. Speedy’den OntheGo ve Loop’a, Maison’un ikonik çantaları floresan tonlarında, yüzde 100 çevreye duyarlı kadife jakar ya da ultra yumuşak kabartmalı deriden Coussin’da göz kamaştırıyor.

Fransız tarzı kolej stili ile üniforma kodlarına yeni bakış açısı arasında duran koleksiyon ile Louis Vuitton; yüksek terzilik, disiplin ve zarafeti harmanlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler