MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton, Nicolas Ghesquière imzalı yeni sneaker LV Rush’ı tanıttı

Louis Vitton’un yeni sneaker’ı LV Rush; 18. yüzyıl süslemelerini sportif bir tavırla birleştiriyor ve Nicolas Ghesquière'in eşsiz vizyonunu yansıtan çarpıcı bir spor ayakkabı olma niteliğini taşıyor

profil
BT Ekip
29.01.2024
Louis Vuitton, Nicolas Ghesquière imzalı yeni sneaker LV Rush’ı tanıttı

Hareket ve çevikliği yansıtan dinamik bir tasarım olan Rush, Nicolas Ghesquière'in en yeni Louis Vuitton spor ayakkabısı. Isola Bella'da sunulan Cruise koleksiyonunun bir parçası olarak ortaya çıkan LV Rush, vintage boks botlarından ve çağdaş trekking ayakkabılarından esinlenen hibrit bir stili yansıtıyor.

LV Rush, ayak bileğinin üzerine kadar uzanan bir spor botunun yanı sıra, iki farklı sneaker çeşidiyle sunuluyor: Koyu kırmızı ile noktalanmış yüksek bir versiyon ve beyaz ya da siyah renkte olmak üzere, daha monokrom bir model. Lastikli süet ve klasik dana derisinden cesur bir saya ile tamamlanan seri, hafif iç yapısı ve son derece esnek tabanı sayesinde günlük kullanım için optimize ediliyor. Metalik ‘LV’ logolu çemberi, Louis Vuitton'a uygun zarif ama gösterişli bir şekilde tasarlanıyor. Trekking etkisi, bağcık tokası gibi detaylar aracılığıyla ana spor ayakkabıda kendini gösteriyor.

Ayakkabı boyunca kıvrılan grafik dalga motifi, koleksiyonun genel esin kaynağına uyumlu bir şekilde, Isola Bella'yı çevreleyen Maggiore Gölü'nün modern denizkızlarının benzersiz görünümüne katkıda bulunuyor. 18. yüzyıl süslemelerini sportif bir tavırla birleştiren LV Rush, Ghesquière'in eşsiz vizyonunu yansıtan çarpıcı bir spor ayakkabı olma niteliğini taşıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler