MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton, Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière ile sözleşmesini yeniledi

Lüks Fransız markası Louis Vuitton, 10 yıl önce Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü olarak göreve getirilen ünlü modacı Nicolas Ghesquière’in sözleşmesinin yenilendiğini duyurdu

profil
BT Ekip
15.11.2023
Louis Vuitton, Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière ile sözleşmesini yeniledi

Louis Vuitton, Nicolas Ghesquière'in Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü olarak sözleşmesinin yenilendiğini duyurdu. Nicolas Ghesquière, Maison'un Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü olarak görev yaptığı 10 yıl boyunca olağanüstü yaratıcılığı ile şaşırtmaktan asla vazgeçmedi ve vizyoner ruhuyla Louis Vuitton'un büyümesinin kilit zanaatkarlarından biri olarak kendini kanıtladı. Maison'un Paris’teki ve dünyanın dört bir yanındaki muhteşem defilelerinin de tanıklık ettiği gibi, ‘Kadın evreni’ kimliğini yeniden tanımladı.

Nicolas Ghesquière, sözleşmesinin yenilenmesiyle ilgili duygularını şöyle ifade etti: "Louis Vuitton'un hikayesini yazmaya devam etmek benim için gerçekten büyük bir onur. İlk bölüme 10 yıl önce, olağanüstü bir mirasa dayanan yeni bir kimlik tanımlayarak ve sürekli yeniliğe odaklanma düşüncesiyle başladık. Özellikle, yeni kodlar geliştirmek için Maison'un ve ekiplerinin yetenek ve uzmanlığından yararlanma ayrıcalığına sahip oldum. Bu inanılmaz yolculukta Bernard Arnault ve Pietro Beccari'nin güven ve desteği için sonsuza dek minnettarım."

Louis Vuitton Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Pietro Beccari ise düşüncelerini şöyle dile getirdi: "Gerçek bir yaratıcı deha olan Nicolas Ghesquière ile iş birliği yapmaktan büyük gurur duyuyorum. Yepyeni bir hazır giyim silueti, ikonik deri ürünleri ve ayakkabı modelleri ve çok sayıda gerçekleştirdiği çarpıcı destinasyon defileleri de dahil olmak üzere Louis Vuitton'daki ‘Kadın evreni’ni yeniden tanımlaması, Maison'un son 10 yıldaki başarısına tartışmasız bir şekilde katkıda bulundu. Louis Vuitton'un geleceğini birlikte inşa etmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum."

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog