MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton’dan Timberland 6 Inch Bot’a yeni yorum

Pharrell Williams’ın yönetimindeki Louis Vuitton erkek bölümü, son dönemdeki iddialı tasarımları ve iş birlikleriyle dikkat çekiyor. Bu iş birliklerinden biri de Timberland ile yapıldı ve markanın ünlü 6 Inch Bot’u, Louis Vuitton Sonbahar-Kış 2024 koleksiyonu için yeniden yorumlandı

profil
BT Ekip
16.01.2024
Louis Vuitton’dan Timberland 6 Inch Bot’a yeni yorum

Louis Vuitton'un 6 Inch Bot'a yeni bir bakış açısı getirmek için Timberland ile işbirliği yapmasıyla hip-hop dünyasının bir başka vazgeçilmez parçası da lüks moda alanına giriyor. Pharrell Williams’ın LV'deki çalışmalarını ve ilhamlarını göstermek için oluşturulan @skateboard Instagram hesabı aracılığıyla ortaya çıkan iş birliği; klasik tarzdan bir sapma değil, ona sevgi dolu bir saygı duruşu niteliğinde.

Louis Vuitton yorumu yeni 6 Inch Bot'un dilinin ön kısmında lazerle işlenmiş Louis Vuitton logosu, arka tarafında ve (çok zayıf bir şekilde) yan topukta ve ortak markalı etiketlerde markanın imzası olan monogram da dahil olmak üzere özel ayrıntılar görülebiliyor. İş birliği muhtemelen Louis Vuitton'un 16 Ocak'ta gerçekleşecek olan Paris Moda Haftası'ndaki Sonbahar-Kış 2024 defilesinde tam olarak açıklanacak.

Timberland ile olan iş birliği, Pharrell Williams'ın Louis Vuitton'daki kısa görev süresi boyunca oluşturduğu cesur sokak ruhuna tam olarak uyuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog