EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton’dan Ramazan’a özel kapsül koleksiyon

Louis Vuitton, tarihinde ilk kez Ramazan ayına özel bir kapsül koleksiyon hazırladı. Orta Doğu’daki Louis Vuitton mağazalarında satışa sunulan ve zümrüt yeşilinin hakim olduğu Ramazan 2022 koleksiyonu; marka tarafından refah, barış ve sevginin temsilcisi olarak tanımlanıyor

Louis Vuitton’dan Ramazan’a özel kapsül koleksiyon

Lüks giyim markası Louis Vuitton, ilk kez Ramazan ayına özel olarak Ramazan 2022 Kapsül Koleksiyonu hazırladı. Kolleksiyonda; kıyafetler, ayakkabılar ve çanta gibi deri eşyalar yer alıyor. Refah, barış ve sevginin temsilcisi olarak tanımlanan koleksiyona hakim olan renk ise zümrüt yeşili. Hazır giyim koleksiyonu, üç temada dört ana siluetten oluşuyor: Dantel, Nakışlı Pamuk Kumaş ve Puantiye. Kullanıcıyı gündüzden akşama taşıyan tasarımlar arasında orta uzunlukta katmanlı bir elbise ve siyah ipek işlemeli bir bluz, zümrüt yeşili ve siyah renkte gündüz-gece pijamaları gibi parçalar yer alıyor.

Ramazan 2022 Çanta kapsül koleksiyonu ise Louis Vuitton’un en ikonik kreasyonlarından beşini içeriyor: Petite Malle, Alma BB ve Dauphine Mini; İlkbahar-Yaz 2022 Monogram Dantel animasyonunu rugan kaplamayla yeniden yorumluyor. Coussin PM koyu tek renkli olarak sunulurken, Capucines Mini zümrüt piton detaylarıyla ön plana çıkıyor. Koleksiyon, çeşitli topuk yüksekliklerinde ve zümrüt yeşili renkleriayakkabı tasarımları ile tamamlanıyor.

Ramazan Kapsül Koleksiyonu lansmanı, Orta Doğu’nun zengin koku kültürüne saygı duruşunda bulunan Les Parfums Louis Vuitton’un en yeni kokusu Fleur du Désert’in piyasaya sürülmesiyle tamamlanıyor. Usta Parfümcü Jacques Cavallier Belletrud tarafından geliştirilen koku; antik çağlardan beri Orta Doğu parfümerisinde kullanılan üç narin çiçek olan yasemin, portakal çiçeği ve gül içeriyor.

Zamansız Ramazan Kapsül Koleksiyonu, bu ayın ortasından itibaren Orta Doğu’daki Louis Vuitton mağazalarında satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler