EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - FITNESS

Haftalık burç yorumları (21 Mart-27 Mart)

Başak Dolunay’ının enerjisinin devam ettiği bu süreçte Ay’ın Akrep burcundaki seyri ile birlikte Mars ve Uranüs’ün zorlayıcı etkileşimi, haftaya sert bir enerjiyle başlamamıza vesile olabilir. Su elementindeki gezegen toplaşması, yağışlar açısından da bereketli bir zamanı ve denizden gelebilecek tehlikeli durumları da bizlere yaşatabilir. Toplumsal konular daha çok odak noktamız haline gelebilir. Haftanın ilk gününden itibaren, Dünya liderlerinin insanlığın tahammül sınırlarını zorlayabileceği sert bir enerji içinde de olabiliriz. Zihinsel ve ruhsal dengemiz arasındaki frekansı dengelememiz gereken günleri deneyimleyebiliriz. Doğal afetler, terör saldıralı, beklenmeyen yangın ve patlamalara karşı da tedbirli olmayı ihmal etmeyelim.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
21.03.2022
Haftalık burç yorumları (21 Mart-27 Mart)
  • 21 Mart Pazartesi günü Ay’ın Mars ve Uranüs ile zorlayıcı enerjisi, oldukça sert, dengesiz ve kazalara açık bir enerjiyi bize taşıyabilir. Gün genelinde kadın-erkek ilişkilerimizde şansızlıklar yaşayabiliriz. Bir anda tuhaf ve şoke edici duygusal tepkiler verebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Elektronik aletlerimizin arızalanabileceği ve beklenmeyen doğa olaylarına açık bir enerji içinde olabiliriz. Özellikle günün ilk yarısında karşılaşabileceğimiz beklemediğimiz olayları, sakin kalarak yönetmek daha faydalı olabilir. Günün ikinci yarısında 17.33’de kesinleşecek Merkür, Jüpiter etkileşimi, yeni fikirlerimizi açık bir şekilde ortaya koymamıza vesile olabilir, yaşama karşı bakış açımızı değiştirebilir. Başkalarının haklarına karşı daha duyarlı olabilir ve yardımlaşmanın huzurlu enerjisini derinden hissedebiliriz.
  • 22 Mart Salı gününe, Ay ve Satürn arasındaki zorlayıcı enerjiyle başlayabiliriz. Günün ilk yarısında bizleri duygusal olarak kısıtlayabilecek bir enerji içinde olabiliriz. Emlak alım satımları için de destekleyici yönde bir enerji içerisinde olmayabiliriz. Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerjinin kesinleştiği saat 10.25’te ve sonrasında manevi anlamda yüksek olabilecek şifa enerjisini, yardımımıza ihtiyacı olanlarla paylaşmak iyi bir fikir olabilir. Önemli iş ve görüşmelerimiz için günün ikinci yarısını tercih etmek daha uygun olabilir. 23.43’te kesinleşecek Mars ve Uranüs arasındaki, hafta geneline yayılacak sert enerji, dengesiz kazalara açık bir zamanı deneyimletebilir. Yangınlar, patlamalar ve doğal afetler açısından hayli riskli bir enerji içinde olabiliriz. Kullanmadığımız elektronik eşyalarımızı prizde tutmamak ve her yönden tedbirli davranmak faydalı olabilir.
  • 23 Mart Çarşamba gününe, Ay’ın Yay burcundaki seyri ile dengeli, uyumlu bir enerji içinde başlayabiliriz. Günün ilk yarısını önemli iş ve görüşmelerimiz adına rahatlıkla değerlendirebiliriz. Günün ikinci yarısını, beklettiğimiz rutin sağlık kontrollerimiz için tercih edebiliriz. Çekinmeden, yardımımıza ihtiyacı olanların yanında sevginin gücü ile yer alabiliriz. Merkür, Neptün etkileşim enerjisini hissetmeye başlayacağımız gecenin ilerleyen saatlerinde ve önümüzdeki +2 gün boyunca içimizdeki yaratıcı gücü keşfedebiliriz. Sezgilerimize maksimum düzeyde güvenmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Haberci olabilecek rüyalar görebiliriz, duru görü yeteneğimiz artabilir ve manevi yönden daha da güçlü olduğumuzu hissedebiliriz. Neptün’ün olduğu yerde sis perdesi vardır deriz ya, işte tam da bu etkileşimde, hayal ile gerçek arasındaki ayrımı iyi analiz etmemiz gereken bir zamanı da deneyimlerken kişisel alınganlıklarımızdan uzak durmaya özen gösterebiliriz.
  • 24 Mart Çarşamba gününe fazlasıyla fanatik ve abartılı duygusal tepkilerle başlangıç yapabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Günün ilk yarısında özellikle şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamak ve ölçüsüz söylemlerde bulunmamak faydalı olabilir. Saat 10.08’den sonraki zaman dilimini önemli iş ve görüşmelerimiz için tercih edebiliriz. Kişisel alışverişimiz için destekleyici bir enerji içinde olmayabiliriz. Günün ikinci yarısında 13.30’dan sonraki zaman içinde; Ay’ın, Merkür ve Neptün’le etkileşiminin olumsuz yöndeki enerjisinin tetiklediği zaman içinde yanılgılara açık, aldatıcı bir enerji içinde olabiliriz. Hayli dikkatli geçirilmesi gereken zaman ve aldatıcı bir enerji diyebiliriz. Özellikle Ay’ın seyrine boşlukta devam edeceği 15.58’den sonraki zaman diliminde, hayatımız için önem arz edebilecek kararlarımızı bekletmek ve her duyduğumuza inanmamak iyi bir fikir olabilir. Kiminle beraber olduğumuza dikkat etmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Dikkat dağınıklığı kaynaklı, kazalara fazlası ile açık bu enerji içerisinde atmamız gereken imzalar var ise dikkatlice ve tekrar okumayı ihmal edelim.
  • 25 Mart Perşembe gününe, Ay’ın Oğlak burcundaki seyri ile tartışmalara açık ve içsel huzurumuzu korumakta zorlanabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Zihinsel olarak üzerimizde baskı hissedebileceğimiz günün ilk yarısında, ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelmek iyi bir fikir olabilir. Oldukça sakin ve kontrollü geçirmemiz gereken bir günü deneyimleyebiliriz. Kişisel ve elektronik cihaz alımı için uygun bir günde olmayabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde, Ay ve Chiron zorlayıcı enerjisinden kazalara açık bir zaman içinde olabiliriz.
  • 26 Mart Cuma gününe, Ay’ın Oğlak burcu seyri ile neşeli, yardımsever bir enerji içinde başlayabiliriz. Kişisel alışveriş, bakım ve önemli görüşmelerimiz için gün genelini rahatlıkla tercih edebiliriz. Kendimizi dinlendirebileceğimiz ve sevdiklerimizle aramızdaki iletişimin güçlü olabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz.
  • 27 Mart Cumartesi gününe, kadın/erkek ilişkilerimizde istediğimiz yönde denge ve huzuru yakalayabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. İletişimin gezegeni Merkür, saat 10.44’te artık Koç burcunda seyrine başlayacak. Gün genelini önemli görüşmelerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Akşam saat 20.55’te kesinleşen ve önümüzdeki +3 gün daha enerjisi içinde olabileceğimiz Venüs ve Satürn’ün etkileşimi, ikili ilişkilerde ve para piyasalarında bizim için kısıtlayıcı ve yeni yaptırımları gündeme getirebilir. Diğer bir yandan da ikili ilişkilerimizi ciddi temeller üzerine inşa edebileceğimiz günleri deneyimlememize ve geleceğe yönelik kalıcı kararlar almak istememize olanak sağlayabilir.
  • Göksel enerjilerin hayli yorucu, sert, dengesiz, kazalara ve doğal afetlere açık olduğu hafta genelini içsel dengemizi koruyarak, biraz daha yaşamın içinde esnek kalarak huzurla deneyimleyebilmemiz dileğiyle…

Yeni haftaya zihinsel ve ruhsal olarak kendimizi daha güçlü hissedebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Finansal koşullarımıza daha çok odaklanırken alma verme döngümüze daha fazla özen göstermemiz gerekende bir hafta içinde olabiliriz. Önemli iş görüşmelerimiz için haftanın ilk günlerini tercih edebiliriz. Hafta ortası günlerde ikili ilişkilerimizi hassas bir dengede tutmakta zorlanabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Çarşamba ve perşembe günlerini oldukça sakin kalarak geçirmek ve enerji alanımızı korumak bizler için daha faydalı olabilir. Haftanın son günlerini daha huzurlu geçirebilir ve bu günleri kişisel bakım ve alışverişimiz için tercih edebiliriz. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte kendimizi çok daha güçlü hissedebilir ve iletişime daha fazla önem verdiğimiz bir dönemi deneyimleyebiliriz. Spontan bir şekilde kısa bir seyahat programı içinde olurken, hayat akışımızın hızlandığını düşünebiliriz. Dilerseniz bu transit süresince duygularımızı yazıya dökerek ve bol bol doğada yürüyüşler yaparak basit bir şekilde Merkür semboliğini çalıştırarak, düşüncelerimizi dinleyerek ve kendimize biraz zaman ayırarak enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya daha çok ikili ilişkilerimizin odak noktası haline gelebileceği ve aynı zamanda duygusal olarak inişli ve çıkışlı bir enerji içinde olabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. İkili ilişkimizde aradığımız dengeyi bulmakta zorlanabiliriz. Haftanın ilk gününü finansal bankacılık işlerimiz, önemli görüşmelerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta ortasında ailevi bazı gündemler, ruhsal olarak enerjimizin düşmesine sebep olabilir. Hayatımıza kadersel olarak ortaklık eden kişilerle olan ilişkilerimizde daha gerçekçi olmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Sosyal olmaktan ziyade yalnız kalmanın bize güç verebileceğini keşfederken bağımlıklarımızdan kurtulup kendimize olan güvenimizi fark edebileceğimiz de bir süreç içinde olabiliriz. Salı, çarşamba ve perşembe günlerini kendi iç alanlarımızda sakin kalarak geçirmek, enerji alanımızı doğru şeklide korumamız adına daha faydalı olabilir. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte sezgilerimiz daha güçlü olabilir, haberci nitelikte rüyalar görebilir ve hayata duygusal olarak değil kendi faydamız adına daha mantıklı olan taraftan bakmak isteyebiliriz. Bu süreç içinde kazanabileceğimiz yeni farkındalıklarla kimin dostumuz, kimin düşmanımız olduğunun aydınlanmalarını yaşayabiliriz. Uyku sorunları yaşayabileceğimiz bu dönemde kafein alımını azaltmak ve sağlığımıza ekstra özen göstermek bizler için daha faydalı olabilir. Dilerseniz bu transit süresince düşüncelerimizi açık ve net ifade edebilir, basitçe Merkür semboliğini çalıştırarak hastane, hapishane gibi yerlerde olan sevdiklerimize söylemek istediklerimizi yazıya dökerek mektuplaşmayı deneyebiliriz.


Yeni haftaya gündelik yaşamımızdaki tempomuzun artabileceği ve aynı zamanda çalışma alanlarımızdaki arkadaşlarımızla aramızda krizleri deneyimlememize vesile olabilecek bir enerji içinde başlayabiliriz. Haftanın yoğun ve yorucu olabilecek temposunda kendi beden sağlığımıza ekstra olarak özen göstermeyi ihmal etmeyelim. Böbrek ve rahim bölgemizde hassasiyet içeren ağrılar hissedebiliriz. Pazartesi gününü kişisel bakım ve önemli görüşmelerimiz için tercih edebiliriz. Salı, çarşamba ve perşembe günlerini oldukça kontrollü ve sakin geçirmek bizler için faydalı olabilir. Aniden, beklemediğimiz yönde gelişebilecek gündemler ve uzaklardan alabileceğimiz şoke edici haberler sebebiyle programlarımızda değişimler söz konu olabilir. Beklediğimiz bir hukuksal davamızda, vize, pasaport ya da uçak seyahatimizde gecikmeli durumlarla karşılaşabiliriz. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte zihinsel enerjimiz hızlanabilir ve yaşamımızla ilgili daha net ve hızlı kararlar almak isteyebiliriz. Sosyal çevremizle ve kalabalık ortamlarda bolca vakit geçirebileceğimiz bu süreç içinde her duyduğumuza inanmamaya özen gösterelim. Hayallerimizi ve geleceğimize yönelik ideallerimizi gerçekleştirmek için olumlu fırsatları deneyimleyebiliriz. Dilerseniz bu transit süresince arkadaşlarımız ve sosyal çevremizle grup aktiviteleri organize edebilir, kısa seyahat programları düzenleyerek basitçe Merkür semboliğini çalıştırabiliriz.


Yeni haftaya yaşamın daha keyifli, eğlenceli yanlarına çekilmek isteyerek başlayabiliriz. Pazartesi gününü kendi kişisel hobilerimiz, bakımımız, bankacılık işlemlerimiz ve önemli görüşmelerimiz için tercih edebiliriz. Salı, çarşamba ve perşembe günlerinde partnerimizle ve çocuklarımızla aramızdaki dengeyi, uyumu yakalamakta zorlanabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Finansal gelir ve giderlerimize odaklanmak isteyebileceğimiz hafta genelinde geçmişten ödemeyi unutmuş olduğumuz bir borçla karşılaşabiliriz. Vize, pasaport başvuru sonucu ya da beklediğimiz bir hukuksal dava sonucuyla ilgili rahatlatıcı bir haber alabiliriz. Haftanın son günlerinde bedensel sağlığımıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyelim. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte zihinsel enerjimiz hızlanabilir ve kariyer alanlarımızda olumlu yönde hak edişlerimizi almaya başlayabiliriz. Ani ve hızlı olabilecek bir kararla artık kendi işimizi kurmaya niyetlenebiliriz. Yeni bir iş başvurusu yapmayı düşünüyorsak, bu süreci rahatlıkla tercih edebiliriz. Zihnimizi gereksiz konularla meşgul etmememiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Dilerseniz bu transit sürecini, kişisel eğitimize katkı sağlayabilecek dergi ve gazete abonelikleri başlatarak basitçe Merkür semboliğini çalıştırarak olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Yeni haftaya ailevi konularımıza odaklanarak başlayabiliriz. Hafta genelinde iş ve yakın çevremizle olan ilişkimizde yoğun ve yorucu bir iletişim trafiğini deneyimleyebiliriz. Pazartesi günü, yarım bıraktığımız bir işimizi ya da başvurumuzu tamamlamak adına oldukça destekleyici bir enerji içinde olabiliriz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri ailevi konularımızı oldukça hassas bir dengede yürütmemiz gereken bir zaman içinde olabiliriz. Kariyer alanlarımızda gereksiz olabilecek krizli durumlardan uzak durmak faydalı olabilir. Haftanın genelinde yoğun iş tempomuz ve plansız olabilecek iş seyahatlerimiz sebebiyle ev ve iş yaşantımız arasındaki dengeyi kurmakta oldukça zorlanabiliriz. Haftanın son günlerinde ailemize ve çocuklarımıza özel vakit ayırmak iyi bir fikir olabilir.  27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte yurt dışı bağlantılı programlarımız ve uzaklarda yaşayan sevdiklerimizle ilgili yeni gündemler içinde olabiliriz. Finansal anlamda hızlı ve olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Sosyal medya üzerinden yaptığımız işlerde güzel gelişmeler ve olumlu geri dönüşler yaşayabiliriz. Dilerseniz bu süreçte bir seyahat blogu açabilir, gezdiğimiz yerleri yazıya dökebilir, yabancı kültürleri tanıyabileceğimiz filmler izleyebilir ve bir yabancı dil öğrenmeye niyet ederek basitçe Merkür semboliğini çalıştırmayı deneyebiliriz.


Yeni haftaya yakın çevremizden alacağımız hızlı ve önemli olabilecek, aynı zamanda bizi şoke edebilecek haberlerle başlayabiliriz. Pazartesi gününü beklettiğimiz bir rutin sağlık kontrolümüz, önemli görüşmelerimiz ve başvurularımız için tercih edebiliriz. Haftanın ilk günlerinde yakın çevremizle olan iletişimimiz hız kazanırken aynı zamanda krizlere açık, duygusal olarak iniş ve çıkışlar yaşamamıza sebebiyet verebilecek bir enerji içinde olabiliriz. Oldukça kontrollü ve sakin geçirilmesi gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Salı, çarşamba ve perşembe günlerini kendi iç alanlarımızda kalarak, hızlı ve radikal kararlar alarak hayatımızda ani başlangıçlar ve bitişler yapmayarak, akışta kalmaya özen göstererek geçirmek daha faydalı olabilir. Zihinsel olarak dağınık ve kazalara açık olabileceğimiz hafta genelinde ikili ilişkilerimizde şartlarımızı gereğinden fazla zorlamaya dikkat edelim. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte ailevi, miraslık konularımız, beklediğimiz bir kredi onay haberi ya da nafaka gibi alacaklarımız var ise, mantıksal olandan daha çok sezgisel iletişim içinde olursak, gökyüzü kolay çözüm yollarını karşımıza çıkarabilir. Paylaşılan kaynaklarımızı zekice yönetebileceğimiz bu dönemde, önümüze çıkan fırsatları olumlu yönde değerlendirebiliriz. Gizemli konular ve hayatın daha derinleri ilgimizi çekebilir ve bu süreç içinde bireysel olarak astrolojik danışmanlık almak isteyebiliriz. Dilerseniz bu transit süresince alacağınız enerjiyi kendinize bir mektup yazarak, mistik, okült konular içeren kitaplar okuyarak dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya, beklemediğimiz yönde gelişebilecek ekstra kazanç fırsatları ile hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Finansal kazançlarımıza daha realist bir yaklaşımda olmamız gereken bir zamanı deneyimleyebilir ve kontrolsüz para çıkışları yaşayabiliriz. Pazartesi gününü finansal bankacılık işlemlerimiz, başvurularımız ve kişisel bakımımız için rahatlıkla değerlendirebiliriz. Salı, çarşamba ve perşembe günlerinde riskli olan yatırımlarımızda ani inişler yaşayabilir ve içsel olarak isyankar, karamsar bir enerjiye sürüklenebiliriz. Riskli olduğunu düşündüğümüz yatırımlarımızı bu hafta içinde değerlendirmeye almamak daha doğru olabilir. Hafta genelinde finansal yatırımlarımız, özel ve ailevi ilişkilerimizde daha esnek ve stratejik davranmamız gereken durumlarla karşılaşabiliriz. Kişisel alışverişimiz için haftanın son günlerini tercih edebiliriz. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte bekar olan Terazi burçları uzun süredir devam eden ilişkilerini evlilikle taçlandırma kararı alabilirler. Yeni ve finansal olarak kazançlı olabileceğini düşündüğümüz bir iş ortaklığı gündemimizde yerini alabilir. Zihinsel ve ruhsal enerjimizin maksimum düzeyde yüksek olabileceği bu süreç içinde bildiğimiz açık düşmanlarımızla aramızda rekabet içeren durumlar söz konusu olabilir. Sevgi dilimizi ve sezgisel olan tarafımızı doğru kullanarak, pozitif enerjimizle karşımıza aldığımız kişileri olumlu yönde dönüştürmeyi başarabiliriz. Dilerseniz bu transit süresince alabileceğimiz enerjiyi açık sözlü olarak, iş ortaklığında her aldığımız kararı karşımızdaki kişiye yazılı ileterek, sevdiğimiz kişilerin cüzdanlarına ufacık sevgi notları bırakarak dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya daha çok kişisel isteklerimizin ve karşımızdaki kişilerden artan beklentilerimizin yükselebileceği bir enerji içinde başlayabiliriz. Pazartesi gününü, sağlığımızla ilgili yaptırmamız gereken rutin bir kontrolümüz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta genelinde karışılabileceğimiz krizleri, irademizi doğru kullandığımız taktirde rahatlıkla fırsata çevirebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Salı, çarşamba ve perşembe günlerinde ailevi konular hızlı ve krizli bir şekilde gündemimizde yerini alabilir. Aramızdaki dengeleri korumak adına oldukça sakin ve esnek geçirilmesi gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Küçük ev kazalarına fazlası ile açık olabileceğimiz hafta genelinde kullanmadığımız elektronik aletlerimizi prizde bırakmamak, aniden olabilecek yangın, patlama ve elektrik kaynaklı arızalara karşı tedbirli davranmak faydalı olabilir. Özel ilişkilerimizde daha gerçekçi olmamız gereken bir hafta olabiliriz. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte beklettiğimiz sağlık kontrollerimizi gündemimize alabiliriz. Baş, boyun, boğaz bölgemizde hassasiyet içeren ağrılar yaşayabiliriz. Günlük yaşam alanlarımızda yeni düzenlemeler yapabilir, zorlandığımız hayat rutinlerimizi programlayarak ve yeni farkındalıklar kazanarak hızlı ve cesur bir şekilde yeni bir rutine geçiş yapmaya imkan bulabiliriz. Evcil hayvanlarımızın beklettiğimiz bir operasyonu gündemimizde yer alabilir. Dilerseniz bu transit süresince gündelik işlerimizi bir ajandaya yazarak, zamanımızı olumlu yönde yönetebilmek adına günlükler tutarak, sorumluğunu alabileceksek bir papağan ya da muhabbet kuşunun bakımını üstlenerek; gelen enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya zihinsel ve duygusal olarak enerjimizin düşük olabileceği ve yalnız kalarak ilerlemek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Kalabalık gruplar içinde yer almaktan keyif almakta zorlanabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebilir ve daha çok kendi iç sesimize odaklanabiliriz. Pazartesi gününü kendi ihtiyaçlarımız için rahatlıkla tercih edebiliriz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri çalışma arkadaşlarımızla ya da yakın çevre ilişkilerimizde beklenmeyen yönde iletişim kaynaklı kazalara açık olabiliriz. Mümkün olduğunca çalışma arkadaşlarımızla aramızda olan ilişkilerimizde kontrollü ve esnek olmayı denemeliyiz. Trafik kazalarına karşı tedbirli olmalı ve hızlı araç kullanmaktan uzak durmalıyız. Araçlarımızın elektronik aksamlarında arızalara karşı tedbirli olmalı ve yolculuk öncesi araç bakımlarımızı yaptırmayı ihmal etmemeliyiz. Haftanın son günlerini ailemize ayırarak geçirmek, içsel enerjimizin yükselmesi ve huzuru yakalamamız adına daha faydalı olabilir. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte partnerimiz ve çocuklarımızla ilişkimizde istediğimiz dengeyi yakalayabilir ve sevgi dolu bir zamanı deneyimleyebiliriz. Bu süreç içinde ebeveyn olmak isteyen sevgili Yay burçlarını gökyüzü olumlu yönde destekleyebilir. Önümüze yeni yatırım fırsatlarının çıkabileceği bu süreç içinde tedbirli davranmak, hızlı ve düşünmeden hareket etmemek bizler için daha faydalı olabilir. Ayrıca hayatımızda romantik ve keyifli bir süreci deneyimleyebiliriz. Dilerseniz bu transit süresince Merküryen konuların üzerine giderek yeteneklerinizi keşfedebilir, bir enstrüman çalmayı deneyebilir, içinizden geçen duyguları yazıya dökebilir, çocuklarınızla birlikte karaoke oyunları oynayarak basitçe Merkür sembollerini çalıştırmayı deneyimleyebilirsiniz.


Yeni haftaya sosyal çevremizden ve yakın arkadaşlarımızdan alacağımız önemli bir haberle başlayabiliriz. Alacağımız haberlere karşı duygusal durumumuzu korumakta zorlanabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Pazartesi gününü kendimize ayırmak ve enerji çalışmaları ile ilgilenmek daha faydalı olabilir. Salı, çarşamba ve perşembe günleri, finansal anlamda dikkatli geçirmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Riskli yatırımlara karşı oldukça temkinli davranmalı ve arkadaş çevremizden gelebilecek finansal yardım taleplerine karşı, alma verme döngümüzü dikkatli yönetmeye özen göstermeliyiz. Bu enerjinin farkında olarak haftanın son gününe kadar önemli olan sözleşmelerimizi askıya almak daha doğru olabilir. Emlak alım satımı için de çok destekleyici bir enerji içinde olmayabiliriz. Hafta sonunu daha çok kendimize ayırarak ve dinlenerek geçirmek daha faydalı olabilir. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte satış, tanıtım, reklam ve sosyal medya alanlarında başarıyı yakalayabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Evimize ve ailemize daha çok odaklanırken, emlak alım satımları gündemimizde yerini alabilir. Aniden yer değişikliğine karar verebiliriz. İçsel sezgilerimizin daha fazla güçlenebileceği bu dönemde hızlı kararlar almadan önce kendimizi dinlendirmek ve yuvamızın içine yönelmek daha doğru olabilir. Dilerseniz bu transit süresince sevdiklerinizle birlikte olabileceğiniz huzurlu ortamlar oluşturarak, fikirlerinizi paylaşarak, kendinizi içsel anlamda motive ederek, evde ve kısa seyahatlerinizde radyo dinleyerek basitçe Merkür sembollerini çalıştırmayı deneyimleyebilirsiniz.


Yeni haftaya kariyer ve iş alanlarımızda zihinsel enerjimizi daha çok yönlendirmek durumunda kalabileceğimiz gündemlerle hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde parasal anlamda rahat bir nefes alabilir ve bereketli fırsatlarla karşılaşabiliriz. İşimiz ve ailemiz arasında kalabileceğimiz krizli gündemlere karşı tedbirli olmalı ve hafta genelinde işimizi ilgilendiren konuları ailemize yansıtmamaya özen göstermemiz gereken bir zamanda olduğumuzun farkında olmaya özen göstermeliyiz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri ev ortamlarımızda kazalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Kullanmadığımız elektronik eşyalarımızı prizde bırakmamaya dikkat edelim. Sevdiklerimize karşı oldukça esnek davranmamız gerekende bir haftada olabiliriz. Haftanın son günlerini kişisel alışveriş ve finansal işlerimiz için değerlendirebiliriz. 27 Mart günü Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte sosyal medya bağlantılı işlerimizden yana oldukça şanlı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yakın çevremizle iletişim tempomuz artabilir ve onların karşılaşabilecekleri krizli durumlara cesur fikirlerimizle önderlik yaparak yardımcı olmak isteyebiliriz. Plansız olan kısa seyahatlerimizde artış yaşayabiliriz. Dilerseniz bu transit süresince seyahat ederken sesli kitap dinleyerek, yakın çevremizle kitap alışverişi yaparak, bilgi içerikli yayınlar takip ederek basitçe Merkür semboliklerini çalıştırmayı deneyimleyebiliriz.


Yeni haftaya uzaklardan alacağımızı haberlerle ve aniden değişebilecek planlarımızla yoğun bir enerji içinde başlayabiliriz. Alacağımız haberler beklemediğimiz yönde olabilir ve karşılaşabileceğimiz krizleri etkin yönetebilecek bir zihinsel enerji içinde olamayabiliriz. Oldukça sakin geçirmemiz gereken bir haftada olabiliriz. Pazartesi gününü finansal bankacılık işlemlerimiz ve önemli başvurularımız için tercih edebiliriz. Yakın çevremizle olan iletişimimizde aksaklıklar yaşayabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri; göksel enerjilerinin üzerimizde depresif bir enerji oluşturabileceğinin farkında olarak kendi iç alanlarımızda geçirelim ve bildiğimiz rakiplerimize karşı sakin kalarak esnek davranmaya dikkat edelim. Haftanın son günlerinde haberci nitelikte rüyalarımızda artış olabilir ve içimizdeki ilham dolu yanı rahatlıkla fark edebiliriz. Hafta genelini öncelikle trafik kurallarına uyarak, sakin kalarak, etrafımızda neler oluyor bitiyor diye gözlemleyerek, acele kararlarla yeni başlangıçlar yapmak yerine bekleyerek geçirmek bizler için daha iyi olabilir.  27 Mart günü Merkür’ün Koç burcundaki seyrine geçmesi ile birlikte finansal yönetimlerimizi akıllıca değerlendirebileceğimiz yeni fırsatlar gündemimizde yer alabilir. Var olan bir banka borcumuzu yeniden yapılandırmak adına oldukça destekleyici bir enerji içinde olabilir ve karşımıza çıkan fırsatları doğru ve sakin kalarak değerlendirirsek de şanslı olabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Kendimize ait bir iş kurmayı düşünebilir, gelirlerimizin olumlu yönde arttığına tanıklık edebiliriz. Dilerseniz bu transit sürecini; Merkür’ün kredi kartlarının sembolü olduğunu hatırlayıp bu alana yayacağı enerji ile gereksiz harcamalardan kendinizi korumak için basitçe kağıt bir paranızı kitap arasında saklayarak ve alma verme döngümüzde hassas davranarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler